SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl Metanabolem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 531945

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 218 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2424
Myslisz ze wezmiesz mete i juz bedziesz duzy

Nie chodzi o to zeby wpieprzac co sie tylko da ale tylko odpowiednie rzeczy Poczytaj sobie o odzywianiu a jak cos nie zrozumiesz to powiedz to postaram Ci sie pomóc. Zeby organizm mógł rosnac trzeba mu dostarczyc odpowiednia ilosc skladników pokarmowych. To nie jest takie proste ze wezmiesz sie za sterydy i bedziesz rósł Doping nie jest tani. To ze meta jest tania to nie znaczy ze wydasz malo kasy. Najwazniejsza jest dieta bo bez tego ani rusz, a za jedzenie zaplacisz wiecej niz za mete...

Memento mori...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 2922 Wiek 36 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 39867
właśnie - od samego koksu nie urośniesz, musi być spełniony szereg innych rzeczy - dieta, trening, regeneracja, suplementacja

nawet cykl ze 100 tabsów mety to wydatek minimum 300zł (w wersji max oszczędność i cięcie dodatków)

na początek zabawy - dział odżywianie - i solidna dieta, później dział trening - i solidny za******l, potem dział odzywki - i solidne dodatki

kup gainera, np. Vitalmax Gainer 1 - 10kg - ~210zł i popijaj w ciągu dnia

baczny obserwator

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 97
hmm... nie dokońca ćwicze tylko kulturystyke. ćwicze podnoszenie ciężarów i z klubu dostaje jakies biłko czy cos w tym stylu ale jak je jem to chu* daje... wpieprzam wszystko co zdrowe, unikam potraw tłustych i z duża zawartością złego cholesterolu - ale wciąż jestem chudy :( - napisałbyś mi jakie potrawy mam jesć aby przytyc tak solidnie ?? - wiem ze potrzeba do tego czasu no ale w koncu od razu warszawy nie zbudowano... - jeszcze pytanko odnosnie tego gainera - ile moge z tego zgrubnąc i czy jak kupie to za te 200 zł to nie bede musiał włożyc w to wiecej- i czemu mam zasiegnąc po to a nie po metke
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 218 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2424
Jak nie znasz sie na odzywianiu to nawet nie mysl o dopingu !!!

https://www.sfd.pl/temat173140/

Poczytaj sobie a jak cos to pytaj.

I nie zgrubnac tylko przytyc

1) Biorac mete i tak powinniens kupic jakies odzywki i tym bardziej dbac o diete wiec taniej na pewno nie wyjdzie.

2) Odżywki nie szkodza w porównaniu do sterydów

3) Masz mały staz i wage a o dopingu pomysl jak skonczysz minimum 20 lat

4) Jak zaczniesz brac bedzie Ci pozniej trudno rosnac na sucho..

5) Mozesz duzo osiagnac w swoim wieku ciwczac na sucho

6) Skutki uboczne...


Mam nadzieje ze choc troche Cie przekonalem i poczekasz z tym dopingiem. Nie patrz na kolegów i niech Cie nie namawiaja. Mozesz spokojnie osiagnac spore wyniki nie biorac koxu. Pocwicz na sucho za pól roku kup sobie kreatyne a pozniej innego rodzaju odzywki.

Pozdrawiam

Memento mori...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 97
dzieks za pomoc - i za to ze wogóle chciało ci sie to pisac :) - spoko poczekam z tym dopingiem - ale wiesz jak to jest jestem młody i chciałbym od razu być najlepszy i wielki - przekonałes mnie do tego zeby nie brac tych gówien - bo jak tu nie wpadłem to jeszcze o tym nic nie wiedziałem - przyznabym ci soga ale nie mam abca :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 218 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2424
mysle ze kazdy kto zaczyna cwiczyc chec byc od razu wielki...Czesc osób wezmie a czesc zrezygnuje...Cieszy mnie to ze jestes w tej drugiej grupie

Memento mori...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 6
brałem rusi ,polski ,bułgarski polski był dla mnie najlepszy ale mietki są lipne rozwalają żołądek wontrobe są mało efektywne w porównaniu do każdych strzałów nie jedzcie tego gówna!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2489 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33177
janeczek25
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 218 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2424


no kurcze kto zna kody

Memento mori...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 209 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3497
Ja mam takie pytanko- Czy podczas cyklu opłaca się zwiększyć intensywoność treningu? tzn trenować zamiat 4razy w tygodniu np 5razy, bo słyszałem ze podczas cyklu mięśnie się szybciej regenerują i szybciej rosną więc mozna więcej ćwiczyć aby mieć większe efekty ... Co wy na to ?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czy ktos to bral????

Następny temat

czy to jest orginal

WHEY premium