SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cykl Metanabolem

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 533042

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
za mala dawka - jak juz brac to na watrobe ktorej i tak szkodzi i tak, to min. 2-3tab/dziennie

do tego oslonke i na koncu hepatil do regeneracji.

z dobrze ulozona dieta i supla mozna fajnie zajechac

zdr.

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 817 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6071
BadBoY777, to dużo się nie naczytałeś. Albo bierzesz saa, albo nie. Jak bierzesz to normalne dawki, a nie jakbyś brał aspiryne profilaktycznie. To się mija z celem, bo to nic nie da, a zaszkodzi. Co do nerek to nie wiem (pewnie musisz dużo pić), ale saa niszczy wątrobe. Dlatego w cyklu bierz sylimarol, albo lepiej essential, a po cyklu hepatil.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
no nawet nawet bieron

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 817 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6071
O co Ci chodzi LeBron ?










Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 81
To jaki mam brac cykl ? A tak szczerze to moze mi doradzicie... lepiej brac metanabol czy cos innego? moze jakies zastrzyki... ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 817 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6071
Było pare tematów, co lepsze na pierwszy cykl - meta czy teść prop. Minimalnie wygrał prop, ale musiałbyś się co drugi dzień bić. Na mecie jest git oral. Tyle, że gorzej wpływa na wątrobe. Ważną sprawą w tym wyborze jest wiek. Według mnie w młodszym wieku lepsza była by meta (tabletki, komfort). W późniejszym czasie, człowiek mniej produkuje własnego testosteronu i wtedy jest duży efekt.
PS. Jest jeszcze opcja prolki, była mowa o tym, ja jednak polecam Ci mete. Potem na drugi cykl pomyślisz nad teściem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 586
sa dwa rodzaje sylimarolu:
1. Sylimarol 70 mg 30 szt. - 5,79 zł
2. Sylimarol 35 mg 60 szt - 6,50 zł

ktory lepszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 236 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 8824
no 4 tyg cykl planuje a nie 6 tak jak napisalem , mam 100tabs, tylko nie wime czy moge razem z meta brac kreatyne przez 6 tyg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 817 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6071
Meli90, wystarczy użyć ciutke głowy. Ilości sylimarolu te same (te pierwsze 70mg - dwa razy więcej substancji, dwa razy mniej tabsów), więc bierz te pierwsze.

sarus167, jak Cie stać (nie tylko kasa sie liczy, ale także nerki) na tyle krety to bierz. Jak nie to bierz krete od razu po cyklu saa, chodzi o utrzymanie tego co osiągniesz przez mete, a nie po dodatkowego powera.

PS. Ja nigdy tak długo nie brałem krety, najwyżej tyle co meta- 4 tyg.

Zmieniony przez - bieron w dniu 2007-05-18 23:14:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 81
Bieron... to jak proponowal bys mi na poczatek mete to jak bys mi ja rozpisal? 2,3,3,3,2 ? I razem z meta brac kreatyne , czy kreatyne po?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

czy ktos to bral????

Następny temat

czy to jest orginal

WHEY premium