SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cod123- obudzić ciało po ciąży i porodzie+ nowy rok nowa ja 2021

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
chusta fajna sprawa podobno.

W ogóle czujcie jaki zonk. Przeczytałam o tym chustowaniu u Cod w dzienniku i z nikim o tym, ani nie rozmawiałam, a nie nic nie pisałam, a wchodzę na fejsa - przewijam posty, a tam reklama chusty dla niemowlaka z jakiej racji ja się pytam ta reklama akurat wyskoczyła - ja w ogóle nie wyszukuje nic co ma związek z niemowlakami, ani dziećmi.... a najgorsze jest to, że to nie pierwszy raz taka sytuacja, gdzie np. z z kimś rozmawiałam o czymś, a potem reklama tego mi wyskoczyła. Znajomi to samo mi opowiadali, więc coś jest na rzeczy

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12976 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607862
Nene też tak miałam śledzą nas

Co do chusty to używałam głównie w domu i ułatwiało to funkcjonowanie, bo przynajmniej ręce były wolne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12198 Napisanych postów 22049 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627681
Polecam na Netfixie Dylemat społeczny.... zrozumiesz jak działają media społecznościowe... Ktos nas sprzedaje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
już od jakiegoś czasu zamierzam się do usunięcia tam konta.... i chyba to zrobię.

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1762 Napisanych postów 3274 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 55025
Ja za to próbowałam rozkminic w google czego dotyczą moje objawy i teraz większość sponsorowanych na FB to odnośnie ciąży itp byłam w sumie zaskoczona bo nie spodziewałam się że wyszukując coś sobie w google to zobaczę jakieś posty sponsorowane na fb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
dorwałam te spody do pizzy leżały tam obok pieczywa zwykłego i chrupkiego. Data przydatności 15.10, więc tylko paczkę wzięłam, ale jak się sprawdzą to zrobię zapasy

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679754
Ja też znalazłem. Przetestowałem - i bardzo dobre.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Też tak miałam nie raz z tymi reklamami... A hitem było jak mi mąż opowiadał, że jego kolega zaplanował się oświadczyć i dziewczyna była u niego i coś robili na kompie, a tam właśnie pojawiały się reklamy pierścionków zaręczynowych.... Hahaha porażka.

Co do spodów to można też robić w piekarniku, ja zawsze tak robię, bo mogę wtedy dwa na raz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6520 Napisanych postów 36028 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679754
No ja próbowałem właśnie w piekarniku i dla mnie bomba.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
dziś mija 8 tygodni po porodzie. W miarę doszłam do siebie. Krocze i pochwa już praktycznie nie bolą. Marcelek dzisiaj śpi (chyba wykończony tą pogodą), więc nawet fotki udało mi się zrobić. Do wagi sprzed ciąży brakuje ok 3,5 kg. Na razie robię treningi dna miednicy, mięśni głębokich brzucha, to krótkie treningi ok 15 min. Właściwie ciężko to nazwać trening no, ale dobra niech będzie plus ćw od fizjo plus spacery. Myślę, że jeszcze trochę i będę mogła już zacząć jakieś inne treningi w domu i np rowerek stacjonarny.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Idealny domowy leg day :)

Następny temat

Poprawa sylwetki przed 40tką

WHEY premium