SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cod123- obudzić ciało po ciąży i porodzie+ nowy rok nowa ja 2021

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19442

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Cod powiem Ci, że ja z tęsknotą pod tym względem cofam się do czasu sprzed dziećmi. Na wszystko był czas i energia :P I z jednej strony mam jakieś wyrzuty, że teraz nie jest wszystko tak jakbym chciała a z drugiej myślę, że trzeba trochę więcej wyrozumiałości dla siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 149 Napisanych postów 440 Wiek 46 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 6741
Dzieciaki podrosną i znowu człowiek ma wiecej czasu dla siebie. Ja do tego stopnia czasem ze myślałam o kolejnym...a potem jak slysze mama ona/on mnie bije to mi przechodzi i ciesze się ze mam na tyle duze dzieciaki ze wyjsc moge z domu i je zostawić na chwile same ;) hihi
1

.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607890
I tak świetnie wyglądasz, waga w dół więc tylko się cieszyć. U mnie efekty redukcji są takie, że waga idzie w górę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Paula- Tak to wszystko prawda ja nie wstydzę się powiedzieć, że tęsknię za moim dawnym życiem, często wracam myślami jak się spało do 9 hahha. Wiadomo czasu bym nie cofnęła ale powspominać można. teraz tak niewiele do szczęścia potrzeba. Do 9 to nie spałam odkąd urodziłam, a pewnie długo nie pospie. Młody ma teraz jakiś gorszy okres, bo tak jak noce były w miarę tak teraz budzi się dosłownie co godzinę albo szybciej.. hmm w sumie tak myślę, że nawet do 8 nie spałam
Lucybella- mam nadzieję, że mi nigdy taki pomysł do głowy nie przyjdzie w sensie o drugie dziecko. I oby los nie dał hahha
Viki- jeszcze pójdzie to dopiero początek :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607890
Ja pierwsze tygodnie po porodzie ważyłam mniej niż teraz ale poprzednim razem było podobnie.

Od ponad 5 lat nie spałam dłużej niż do 7.30 bo Młody zwykle wstaje o 7, czasem pośpi do 7.30 ale rzadko. Próbowałam kłaść później wieczorem ale paradoksalnie budził się wtedy 5.30-6. Także dobra i ta 7, szczególnie teraz wydaje mi się to luksusem bo Mała wstaje wcześniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6529 Napisanych postów 36038 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679847
Mój najmłodszy syn ma 5 lat a ja i tak wstaję codziennie o 6 bo tak muszę. Idzie przywyknąć.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Cod wiadomo, że to że wspominam z rozrzewnieniem nie znaczy, że bym wróciła do tego czasu :P
U mnie 7.30 to luksus :P W tygodniu wstaję przed 6 żeby się wyrobić na 8 do pracy a w weekendy jak jest dobry dzień to właśnie 7-7.30. Już dłużej niż do 8 to bym nie dała rady spać ale to też dlatego, że wcześniej się kładę od dawna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607890
nightingal
Mój najmłodszy syn ma 5 lat a ja i tak wstaję codziennie o 6 bo tak muszę. Idzie przywyknąć.


Night a w świeta, na urlopie i w dni wolne też tak wcześnie?
Ja jestem przyzwyczajona do wczesnego wstawania, zwykle wstaje 6-6.30 ale czasem brakuje możliwości żeby pospać dłużej, szczególnie jak jest jakieś wolne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
No wiadomo Paula, nawet tak nie pomyślałam

Ja zwykle wstaje przed 6. Latem nie sprawiało mi to żadnego problemu, ale zimna jak ciemno to masakra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
Ale już jest lepiej. Bo już zaczynam budzić dzieci jak jest widno co mega ułatwia sprawę.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Idealny domowy leg day :)

Następny temat

Poprawa sylwetki przed 40tką

WHEY premium