SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cod123- obudzić ciało po ciąży i porodzie+ nowy rok nowa ja 2021

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19351

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
No tak do ginekologa też trzeba jak podbrzusze boli.
Wydaje mi się, że nie przeszadza zwłaszcza jeśli to trwa dłużej i właśnie jest potrzeba żeby sprawdzić co się dzieje. Ja w sumie byłam szybciej u fizjo za każdym razem niż u lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607783
Zastanawiałam się co taka cisza w dzienniku, a przegapiłam nowy
Ja miałam problem z bólem krocza, nie mogłam lezeć na jednym boku, ale lekarz w szpitalu problemu nie widział. A jak położna przyszła do domu to nie chciała wierzyć, że w takim stanie lekarz mnie wypuścił Na szczęście przy odpowiednim leczeniu szybko przeszło. Szkoda, że u Ciebie tyle trwa bo i tak juz dużo przeszłaś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Byłam dzisiaj u gina to się okazalo, że to okres był.

Macica ładnie wygląda, a pochwa po tym krwiaku może się goić jeszcze nawet 2 msc... Także tego...

Mało to sportowe ogólnie to wszystko co tu piszę, ale tak to wszystko wygląda.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1990 Napisanych postów 5138 Wiek 43 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 72466
Życie
1

xxx

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12970 Napisanych postów 20730 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607783
Cod mało sportowe ale życiowe niektórym się wydaje że to takie hop siup, jednego dnia rodzisz a drugiego już masz płaski brzuch i śmigasz przed tv jakieś turbospalanie żeby wrócić do formy.
Nie bez powodu kiedyś się mówiło że ciąża to 9 miesięcy przed i 9 po, bo organizm potrzebuje czasu, żeby wszystko wróciło do równowagi.

A co do pytań o drugie u mnie tak teściowie męczyli temat, nigdy do mnie tylko do swojego synka jak siedziałam obok. I zawsze był złośliwy komentarz z mojej strony, w końcu odpuścili
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
cod123
Byłam dzisiaj u gina to się okazalo, że to okres był.

Macica ładnie wygląda, a pochwa po tym krwiaku może się goić jeszcze nawet 2 msc... Także tego...

Mało to sportowe ogólnie to wszystko co tu piszę, ale tak to wszystko wygląda.


O to widać, że organizm zupełnie inaczej reaguje. Pewnie miałaś nadzieję, że jeszcze trochę okresu nie będzie. Ale wiesz u kilku koleżanek rzeczywiście to skorelowane jest. Tzn. problemy z karmieniem i wczesna miesiączka. Ja za pierwszym razem miałam po 3 miesiącach i miałam żal, że szybko...

Nie sportowe ale mocno wpływa na "powrót do formy" i zdrowie. A na kobiecym forum sportowym jak najbardziej jest na to miejsce. Na ćwiczenia przyjdzie czas, bo tutaj to że zaczniesz kilka miesięcy później to nie jest tragedia. Najważniejsze, żeby Ci komfort życia jak najszybciej wrócił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
No miałam nadzieję, że jednak trochę później ale cóż zrobić...

Wczorajszy dzień to katastrofa. Cały dzień padało, a na koniec dnia tak mnie bolało krocze, że ledwo chodziłam. Większość dni kończy się u mnie załamaniem i płaczem, tak bym chciała już chociaż normalnie funkcjonować.. na szczęście dziś mąż pracuje z domu i w nocy mógł być z młodym, ja spałam od 21-8. Rano wstałam niestety znowu z bólem. Łykam ciągle przeciwbólowe i już trochę mi żołądek nawala, ale jak nie wezmę to boli nie do wytrzymania. Załamuje mnie to wszystko... Sorry za te ciągłe narzekania, gdzieś muszę. W domu też płacze przy mężu, a inni nie mają pojęcia jak się czuje. Jak mnie gdzieś ktoś znajomy widzial to słyszałam, że super wyglądam i że jestem stworzona do rodzenia. Może z zewnątrz wyglądam ok, bo faktycznie brzucha prawie nie ma jak na msc po, ale w środku masakra, a przecież nie będę każdemu mówić że krocze boli tak, że ledwo chodzę... Echh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3416 Napisanych postów 6136 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264578
Przykro mi Cod, że w dalszym ciągu masz takie problemy ze zdrowiem. Taka niemoc i ból jest straszna. Jak płacz Ci pomaga to płacz - mi pomagał, oczyszczałam się ze złych emocji, nawet codziennie. Też duży wpływ mają hormony niestety.

To, że piszesz o tym wszystkim w dzienniku - to dobrze - przynajmniej widać, że poród i połóg to nie zawsze uśmiechnięta mama i śmiejący się bobas - jak to na fejsie z reguły widać.

A co lekarz na to powiedział, że miesiąc po porodzie dalej Cie tak strasznie boli?
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591096
A ten krwiak już się wchlonal czy ciągle jest? Bo jak nadal się utrzymuje i jest tak upierdliwy to ponoć można naciąć, przynajmniej tak mi przyjaciółka położna mówiła.

Przykre to że tak różnie mogą się te losy potoczyć, bo pewnie potem jak się słucha jakiś doświadczeń kobiety która mówi jak było cudownie w trakcie porodu, o falach i odpływach, budującym bolu itp. To emocje mogą być bardzo różne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Nene- lekarz powiedział, że dobrze się goi. Na moje pytanie ile mnie to może jeszcze boleć odpowiedzial, że nawet i 2 msc.

Paula- ja miałam taki krwiak, że miałam usuwany pod narkoza 3 godz po porodzie, mało tego po kolejnych 3 godz miałam kolejną operację oczyszczania rany i zakładany drenaż z bo miałam krwotok. Jestem cała pozszywana w środku w pochwie stąd to wszystko...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Idealny domowy leg day :)

Następny temat

Poprawa sylwetki przed 40tką

WHEY premium