SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cod123- obudzić ciało po ciąży i porodzie+ nowy rok nowa ja 2021

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19208

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591095
Błagam Cię. Wyglądasz super. Nie widać, że niedawno po porodzie a przecież tak mało czasu minęło :) Te rozmiarówki są głupie, ale już kilka takich filmów na YT widziałam robionych przez stylistki, gdzie przymierzają w jednym sklepie ten sam rozmiar i jakie rozstrzały są. Więc nie patrz na metkę, rozmiar nie jest przyklejony na widoku a nawet gdyby był to to tylko rozmiar :)

I ja też się nauczyłam nosić większe rzeczy, bo tak nie opinają :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 241156
Słuchajcie to... Byłam dziś u rzeźnika, stoję w kolejce i nagle sprzedawczyni "zapraszam Panią z brzuszkiem', nie reaguje. Po czym powtórzyła to jeszcze dwa razy i zorientowałam się, że patrzą na mnie... Więc poszłam. Co prawda miałam taką sukienka i mogłam puścić brzuch, ale bez przesady.....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3406 Napisanych postów 6130 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264498
często tam robisz zakupy? może zapamiętała Cie, że byłaś w ciąży i myślała, że dalej jesteś i chciała być miła

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 241156
Nie, rzadko... Ogólnie nie uważam, że mam brzuch jak w ciąży, ale może jednak się mylę. Wiadomo smalec siedzi po ciąży i wiem, że nie będzie szybko tak jak przed, ale jednak takie słowa dołują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3406 Napisanych postów 6130 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264498
domyślam się... ale Cod minął zaledwie miesiąc od porodu, ja tam uważam, że wyglądasz bardzo dobrze
1

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 1762 Napisanych postów 3272 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 54880
cod123
Słuchajcie to... Byłam dziś u rzeźnika, stoję w kolejce i nagle sprzedawczyni "zapraszam Panią z brzuszkiem', nie reaguje. Po czym powtórzyła to jeszcze dwa razy i zorientowałam się, że patrzą na mnie... Więc poszłam. Co prawda miałam taką sukienka i mogłam puścić brzuch, ale bez przesady.....


Wiem jak to denerwuje . Ja jak ważyłam 90kg często tak słyszałam . Raz stoje w kolejce z 4pakiem piw a ochroniarz pani może bez kolejki a wiecie ja nie czaje o co chodzi więc się powtórzył a ja dalej no ale czemu a on bo pani w ciąży jest a ja no nie jestem to później mnie przepraszał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
paula.cw Doradca
Ekspert
Szacuny 2451 Napisanych postów 12124 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 591095
No ja takich sytuacji miałam dziesiątki. Zwłaszcza, że mam taką budowę że duży biust, wąska talia i brzuch w dolnej części. Jeszcze jak założę sukienkę odcinaną pod biustem i np. się zapomnę jeśli chodzi o postawę to już w ogóle rzeczywiście wyglądam jak w ciąży. Ale takie teksty miałam nawet jak ten brzuch był malutki. Np. na studiach pracowałam w sklepie z ciuchami i była noc zakupów i klientka była przejęta, że ja w takim stanie nie powinnam pracować w nocy :P
Albo po porodzie jak mi nagle rozstępy wyskoczyły i Pani w aptece mówi, że już mogę zacząć stosować- pewnie myślała że dopiero mi brzuch rośnie to powiedziałam jej że jestem już po :)

Więc z racji, że już tyyyyle tego słyszałam to się już mniej przejmuje. Czasem pytam czy wyglądam promieniście, że ktoś myśli że jestem w ciąży :P
No i druga sprawa że ludzie nie przyzwyczajeni są do widoku pociążowego brzucha (chyba kiedyś po porodach kobiety dłużej w domu siedziały?? nie wiem)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12931 Napisanych postów 20699 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607483
Miałam taką samą sytuację w Rossmanie za to teraz dla odmiany zdarza się, że ludzie celowo odwracają głowę w drugą stronę i udają że mnie nie widzą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 241156
Pocieszenie, że nie jestem sama haha. Po prostu tego nie ogarniam, bo i tak w tej chwili brzuch mam mniejszy jak duża część kobiet, która nie jest po ciąży. Z jednej strony może właśnie przez takie sytuacje ludzie się zrażają i nie wpuszczają kobiet w ciąży, bo nie są pewni, ale z drugiej strony jak faktycznie byłam w ciąży i widać było, że to ciążowy brzuch to też odwracali głowy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12128 Napisanych postów 21946 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627071
Ale to naprawdę musiałaś niefortunnie stanąć bo na tej focie z przymierzalni nie masz żadnego ciążowego brzuszka...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Idealny domowy leg day :)

Wiecej