SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Cod123- obudzić ciało po ciąży i porodzie+ nowy rok nowa ja 2021

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 19422

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Tak tak inna niż z kamerką nie wchodziła w grę, już jedzie.

Tydzień zakończony z dobrym wynikiem:
3x trening z gumami
1x rowerek stacjonarny 30 min z interwałem
Plus trochę mobilizacji i rozciągania
No i kroki oczywiście.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12206 Napisanych postów 22060 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627727
Cod - masz gdzieś w DT rozpisany ten trening z gumami? Jakie masz ćwiczenia? Możesz trochę napisać albo pokazać gdzie pisałaś?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Plastik strona 16

A tak z rzeczy życiowych to ostatnio już psychicznie siadam z powodu takiego, że mój syn nie chce za cholerę spać w dzień. Próbowałam już chyba wszystkiego- bujanie na rękach, chodzenie, przytulanie, smoczek, szumy, chusty, przytulenie w łóżeczku no i różne rzeczy. W wózku śpi na spacerze, ale w domu nie zaśnie ryczy że zmęczenia, cały blok słyszy. Czasami po 4 godzinach niespania w końcu uśnie że zmęczenia, to oczywiście na max 30 min, dluzyszch drzemek nie uswiadcze w domu. W bujaku zaśnie na noc i potem go odkładamy do łóżeczka i śpi. Natomiast w dzień nie ma opcji go odłożyć z tego bujaka do łóżeczka, bo od razu budzi się z rykiem, a dziś z desperacji go zostawiłam w tym bujaku i mówię niech śpi już tam mimo, że to niezdrowa raczej pozycja do spania, ale chciałam żeby chociaż coś pospal. Spał 15 min. Skończyłam bujać i poszłam to po 5 min wstał. Ogólnie jestem załamana, bo nie wiem jak mu pomóc. I to nie jest tak, ze nie chce mu się spać ,bo chce bo marudzi już że zmęczenia, ziewa itp. ja koło siebie nic nie mogę zrobić... A wiadomo nie będę chodzić 3 razy dziennie na spacery i to jeszcze w takich temperaturach.. latem może jeszcze by się człowiek pokusił. Nie wiem może macie jakieś sposoby, czy może tutaj już nie ma ratunku, bo po prostu tak ma... Ale jest to mega dołujace
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12977 Napisanych postów 20737 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607874
Cod a ile maluch już ma?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6524 Napisanych postów 36033 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679801
Powiem co działało na dzieci znajomych w kwestii zasypiania - bo moi chłopacy spali w sumie nieźle: szum odkurzacza, jazda samochodem, pieluszka tetrowa położona obok twarzy, pluszak który puszczał dźwięk jakby szum morza,cicha muzyka. Tyle pamiętam.
1

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Dzisiaj u nas spadł śnieg! Pierwszy raz od baaaardzo dawna w takiej ilości jutro ma być na plusie, więc pewnie nic nie zostanie




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
Dzisiaj u nas spadł śnieg! Pierwszy raz od baaaardzo dawna w takiej ilości jutro ma być na plusie, więc pewnie nic nie zostanie




...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12206 Napisanych postów 22060 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627727
Ja miałam duzy taras i tam "wywoziłam" na spacer (wersja oficjalna)/ na drzemkę (wersja prawdziwa). Niania na taras i spokojnie w domku moglam sobie nawet podrzemać...
Musisz go trochę domeczyć - moze na podłodze zabawy w jakieś obracania, ruszanie nózka,i etc...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1727 Napisanych postów 2707 Wiek 33 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 241162
No ja niestety mieszkam na 3 piętrze bez windy. Paradoksalnie im bardziej dziecko zmęczone tym bardziej nie chce spać, bo jest już za bardzo zmeczone, więc to takie koło. Poza tym ciężko go męczyć jak ryczy że zmęczenia powiedzmy, że od 3 dni udaje mi się go uśpić, gorzej że drzemka trwa za każdym razem równe 30 minut jakby miał zegarek w dupie...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Idealny domowy leg day :)

Następny temat

Poprawa sylwetki przed 40tką

WHEY premium