SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co właśnie wcinasz + rozmowy przy szamie vol. 9

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133125

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Robię w weekend ;) ! HA - teraz mam strasznie dużo na łbie -> otwarcie lokalu, codziennie sprzątanie i robota do późna. Ale w weekend cykam.
Właśnie wleciało na dobicie:
3x dłuuugie kabanosy suche, pyszne! + ketchup + 3x kromki razowego pełnoziarnistego z żółtym serem + 1x razowa bułka z masłem, białym serem, pomidorem i solą + 1x kromka chleba chłopskiego z białym serem i miodem + zielona herbata, a teraz cola ZERO i muszynianka przed TV i kompem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Chyba, że chcesz fotki formy do ciasta, to mogę cyknąć już teraz :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3585
Wpadło potreningowo po kolei:
1) kleik ryżowy - 200 gram ryżu + 500 ml mleka + kakao
2) Pierogi z truskawkami i kremem kokosowo-twarogowym
3) Naleśniki z nutellą i twarogiem + śmietana + dżem brzoskwiniowy + banan + daktyle + rodzynki + wiórki czekolady + wiórki kokosowe + sezam







...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 684 Wiek 21 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32399
Paszkos244
Chyba, że chcesz fotki formy do ciasta, to mogę cyknąć już teraz :P





erde super te trzecie

"Ból jest przemijający, a skutki rezygnacji pozostają na całe życie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 638 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6474
obiad piers, rys, sos slodko kwasny, pozniej po treningu salata, tunczyk, pomidor, feta, vinaigrett i nie dawno 3 jajka na miekko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 264 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6686
Teraz na noc to juz tylko twaróg :D ahhh ten pyszny smak.

Krok po kroku, krok i tak do celu...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
... U mnie na noc wpadły 2x kanapki z jajkiem i majonezem + kiełki, papryka i ogórek + pomidor + 4x kanapki z sezonowanym schabem, marynowanym buraczkiem, chrzanem i żółtym serem + 4x ciastka pełnoziarniste z mleczną czekoladą MILKA :) Nie jakiś tam twaróg... I idę spać - regeneracja jest CU DO WNA po takiej szamie
DOBRANOC!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 270 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3865
U mnie podstawa omlet + cynamon + owsiki + rodzynki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 937 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24871
U mnie obiadek cycek na parze + ryż + sałata z pomidorem + mega ostry sosik jogurtowo-ketchupowy + multiwitaminka na popicie:)


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 264 Wiek 29 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 6686
Bardzo przyprawiasz tego kurczaczka ?
Ja tez sobie robię na parze ale juz tak mi sie znudził że szok :)

Zmieniony przez - erdziu3 w dniu 2013-09-24 12:53:48

Krok po kroku, krok i tak do celu...

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko-przyswajalność

Następny temat

dieta do oceny dla ekto

WHEY premium