SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co właśnie wcinasz + rozmowy przy szamie vol. 9

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133810

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Prawdziwe koksy porcje owsianych liczą w kilogramach.

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 638 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 6474
ryz, kurczak i jakis sos ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
Kurczak, pomidorki cherry, migdały i 6wafli ryżowych +20g miodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 63
Kotlet, trochę ziemniaków i surówka. [Pytanie, można jeść ziemniaki?]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 2431 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 74125
Czemu nie? ryz+piers+ogorki chlli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 63
Creative
Czemu nie?

No właśnie się tak zastanawiam, bo to przecież praktycznie żadnych wartości odżywczych nie ma.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 684 Wiek 21 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32399
prostejak
Creative
Czemu nie?

No właśnie się tak zastanawiam, bo to przecież praktycznie żadnych wartości odżywczych nie ma.


Wcale

a
mają właściwości zasadotwórcze, dzięki czemu równoważą kwasotwórcze oddziaływanie na organizm mięsa, z którym je zwykle podajemy. Ziemniaki obfitują w potas obniżający ciśnienie krwi oraz magnez, który jest budulcem zębów i kości, poprawia przemianę materii, łagodzi stany zmęczenia i stres. Mają też nieco wapnia, żelaza i fosforu. Dostarczają także niemal wszystkich witamin – najwięcej jest w nich witaminy C. Szare bulwy mają nieco witamin A, B1, B2, B3, B6 i PP. Wprawdzie nie ma ich zbyt wiele, ale – jako że jadamy ziemniaki często i w sporych ilościach – są ich ważnym źródłem. Poza tym kartofle zawierają błonnik, który ułatwia trawienie, pomaga w walce z nadwagą i obniża poziom cholesterolu.

http://www.poradnikzdrowie.pl/zywienie/co-jesz/Ziemniaki-wartosc-odzywcza-sposoby-przyrzadzania_35553.html


u mnie dziś 1/5 kg ziemniaków indyk i kiszone ogórki

Zmieniony przez - Ankaskakanka w dniu 2013-10-21 18:06:51

"Ból jest przemijający, a skutki rezygnacji pozostają na całe życie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3585
prostejak
Creative
Czemu nie?

No właśnie się tak zastanawiam, bo to przecież praktycznie żadnych wartości odżywczych nie ma.


ja pierd....

400 gram łopatki + 150 gram ryżu + grecka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 8 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 63
erde91
prostejak
Creative
Czemu nie?

No właśnie się tak zastanawiam, bo to przecież praktycznie żadnych wartości odżywczych nie ma.


ja pierd....



Nie p******, bo rodzine powiększyć. Dlatego się zapytałem, czy można je jeść, od tego jest forum, żeby pytać ;).

Talerz płatków kukurydzianych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1201 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 13287
300g serka wiejskiego 30g masła orzechowego + 60g płatków owsianych i trochę winogrona.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko-przyswajalność

Następny temat

dieta do oceny dla ekto

WHEY premium