SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co właśnie wcinasz + rozmowy przy szamie vol. 9

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133080

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
100 g ryżu , 250 g kurczaka , 2 pomidory , 2 papryki , 1 cebulka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
185g gotowanego kurczaka + 115g awokado + vinaigrette + mix sałat + warzywa + ketchup + trochę ziemniaków ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 983 Wiek 26 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 34711
300g kuraka z własnoręcznie robionym pesto z rukoli + marchewka KOZAK

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1246 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 36395
pizza z salami i pieczarkami ~1000kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
250g kuraka , 1,5 grahamki , warzywka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Robię kanapkę z ciemnego chleba z masłem, 3 jajkami, szynką z kurczaka, pomidorem, ogórkiem, rzodkiewką i szczypiorkiem + cola zero. To najbardziej skomplikowane danie jakie zrobiłem w sierpniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
No niestety nawet to się nie udało :-] Jem wszystko widelcem kromek nie ma...

Paszkos zrobiłeś mi ochote na kebaba...już niedługo cheat to chyba wskoczy do piwka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Jak ja bym miał ochotę na kebsa, to bym go wszamał już teraz i nie czekał na czita Ale załaduj, skoro za Tobą chodzi!
I całkiem słusznie brzmiała ta Twoja kanapka, do czasu jak nie powiedziałeś, że się rozwaliło

Ja na zakończenie okienka jakieś 2h temu, polazłem do bufetu sałatkowego i naładowałem różności przepysznych z kurczakiem w różnych odsłonach ( na słodko, na ostro, w sosie BBQ z nerkowcami, z grillowanymi warzywami, prażonego w sezamie i jeszcze sałatka brokułowa z pieczonymi rybami )
Uroki LC po wczorajszych MEGA szaleństwach. Dzisiaj lżej, jutro powoli powrót do normalności, żeby od poniedziałku ruszyć już normalnie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3585
Obiecałem sobie kiedyś, że pokażę Wam, co to znaczy prawdziwe, męskie ładowanie węglami. Nie ukrywam, że MisieXL swoją nocną pizzą wszedł mi na ambicję + jak napisać swój pierwszy post w nowej edycji "Co właśnie wcinasz" to konkretnie! Więc przed chwilą wyjąłem z piekarnika coś takiego jak na zdjęciu. Ciasto + jabłka z budyniem czekoladowym i waniliowym podane z lodami krówkowymi - do 2 w nocy pójdzie całe 14,3 tysięcy kcal zaplanowane na dzisiejsze ładowanie. Tak się to robi!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Konkret , moja pizza to przy tym przekąska . Aż mnie naszła ochota na słodkie

Good ol' chicken!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko-przyswajalność

Następny temat

dieta do oceny dla ekto

WHEY premium