SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co właśnie wcinasz + rozmowy przy szamie vol. 9

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 3887
po treningowo : ryż brązowy 80 g , pierś z kurczaka 220 g , pomidory 200 g
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3585
Ja czasem nie rozumiem o co te pretensje ;) IF to czas 16h postu - tak się przyjęło, tak jest, i tak to będzie powtarzane dopóki nie przyjdzie "moda" na inny system - tak jak to było z LC - najprawdopodobniej za rok w Polsce to będzie VLCD dla redukujących - tak ja to się teraz dzieje na "zachodzie". Jeżeli Paszkos je ostatni o 19:30, a kolejny o 11/12 to nie ma w czym widzieć problemu po mojemu ;)

Żeby nie było off to po treningu weszło jak Król na salony: 200 gram makaronu + 350 gram mięsa + warzywka/sos słodko-kwaśny - mega połączenie, chociaż domownicy patrzyli się jak na idiotę gdy to mieszałem :D I wpadnie zaraz 1/4 blaszki ciasta jabłkowo-budyniowego z przepisu kilka stron wcześniej (tym razem robiłem bez cukru i z mniejszym udziałem tłuszczu, także eksperymentalnie )

Zmieniony przez - erde91 w dniu 2013-08-28 16:23:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Mi jest znacznie lepiej, jedząc 3x co 4h i w ostatniej szamie zjadać najwięcej. Nie czuję się źle, a nawet lepiej - bo tak, jak powiedziałeś. Jest większa przyjemność z jedzenia. I tyle :)

U mnie, żeby nie było offa -> mix sałat + 20g pestek dyni + 185g smażonej piersi w przyprawie shoarma + vinaigrette + warzywa + marynowane cebulki + odrobina ketchupu i zielona herbata :)

Erde -> Ty wiesz, że takie ciasto w wersji light będzie słabsze? :P Ale trzymam kciuki! ;))
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3585
Paszkos244
Erde -> Ty wiesz, że takie ciasto w wersji light będzie słabsze? :P Ale trzymam kciuki! ;))


Bita śmietana i dżem jabłkowy uratowały sytuację xD
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
No chyba, że z takimi dodatkami Brzmi kozacko! ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3256
Paszkos - odniesiesz sie do mojego wczesniejszego postu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
3 tygodnie, jak 3 tygodnie :) To było tydzień temu - 6tyś może nie ma, ale pod 4tyś podchodzi
Fotki robię w połowie września ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 95 Napisanych postów 16770 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 68752
ryż,żoładki,oliwa,warzywa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
U mnie w ramach wcześniejszego ładowania wpadł bochenek grahama (~400g) + ser żółty ~100g + trochę wędliny i warzywka miałem dzisiaj zmniejszyć węgle po wczorajszym słodkim szaleństwie, ale... Jeden dzień nic nie zmieni, zwłaszcza że aero z rańca pokręciłem :) Zaraz po spacerowo, zamykając okienko wpadnie mix z wędzonym łososiem, pestkami dyni i warzywami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3585
300 gram kaszy gryczanej + 250 gram stek + surówka z czerwonej kapusty
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko-przyswajalność

Następny temat

dieta do oceny dla ekto

WHEY premium