SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co właśnie wcinasz + rozmowy przy szamie vol. 9

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133890

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 684 Wiek 21 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32399
Itamiku
Szejk! BANAN+MLEKO+OWSIANE

Ile potrzebujesz dołoze się na te silikony..


Dużo

na obiad gęsta zupa brokułowa+ mięsko z zupy

"Ból jest przemijający, a skutki rezygnacji pozostają na całe życie"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 270 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3865
Wpadła o 9:30 jak zawsze sałatka z kukurydzy, fasoli czerwonej, sera żółtego, tuńczyka, oliwy z oliwek, pomidora. Niedługo czas na orzeszki owsiki i jabłko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Owsiki? Podbijasz proteiny rozumiem? U mnie czarna kawa, post przewidziany do 18:00, przed posiłkiem planowane lekkie cardio, tylko pogoda coś nie zachęca

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 270 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3865
Hahaha wiedziałem Nie proteiny mam z innych źródeł nie bawię się w Bear'a Grylls'a

W ramach sprostowania Owsik = płatek owsiany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3256
Ryz + Kurczak + Ketchup + pomidor - wiem wiem monotonia, ale wygodnie zrobic pzdrrrr : )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
U mnie zaraz wleci wątróbka duszona z jabłkami i papryką. Do tego ziemniaczki i sałatka z pomidora, cebuli, papryki, gotowanych jajec i śmietany

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 407 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2699
mleko+20g masła, rodzynki,orzeszki : )

jak sie uzbiera cos to sypne na te silikony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 443 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 3585
200 gram ryżu + 400 gram schabu + warzywka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
500g polędwiczki wieprzowej + 200g chleba razowego + oryginalny francuski serek do smarowania z pieprzem 150g + 4x świeże figi + mix sałat z vinaigrettem + warzywka + 140g awokado + cola zero i można siadać po całym dniu roboty do GTA V
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 286
Przed treningiem 100g ryżu z warzywami + 200g kurczaka w papirusie. Godzinę temu wróciłem zjadłem 200g serka wiejskiego (lekki) i zaraz zjem jeszcze 2 sucharki z dżemem wiśniowym i do łóżka. ;)

Jako, że ja pierwszy raz tutaj i to mój pierwszy post to chciałem się z Wami przywitać. Witam. :)


Zmieniony przez - Mateunia w dniu 2013-09-17 22:28:53
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko-przyswajalność

Następny temat

dieta do oceny dla ekto

WHEY premium