SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co właśnie wcinasz + rozmowy przy szamie vol. 9

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133158

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
100g owsianych + 2 jaja - placki i odzielnie gruszka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Ale ja popieram Twoje słowa Mariusz :)
Ja się akurat nie wycinam, bo nie mam z czego. Stosuję luźną dietę z nastawieniem na zdrowe produkty z przewagą tłuszczu i białka i mniejszej ilości węgli. Od czasu do czasu robię ładowania ww i wspomniane czity dla "uspokojenia chęci" - tyle, że wtedy na bank wpada powyżej 6k. Hamburger z maka to nie czit. Czit = 4x hambuxy, fryty, cola, lody i coś jeszcze.
Kończąc offa -> wpadła po aerobach właśnie micha mixu + 240g grillowanego indyka + warzywa + vinaigrette + ketchup WŁOCŁAWEK + sok pomidorowy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1274 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12706
Detoxik
Nie wiem jaki jest Twój cel to nie mogę wiele powiedzieć.
Ja się nie wycinam tylko odchudzam, to co innego.
Z reguły na 1200 kcal daleko nie zajedziesz chyba że wiesz co robisz.

to że na 1200kcal spalisz mięśnie i zwolnisz metabolizm jest takim samym mitem żeby nie jeść po 18, dobrze napisałeś że jak wiesz co robisz nic nie "popsujesz"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
Mierząc cheaty (a co za tym idzie cokolwiek innego) swoją miarką i na swoje potrzeby nie będzie w stanie zbyt wiele dyskutować z ludźmi na różnym poziomie rozwoju sylwetki

Napisałem "jak wiesz co robisz" bo nawet bardzo niski bilans da się wykorzystać. Nie pisałem nic o mięśniach i metaboliźmie.

Zmieniony przez - Detoxik w dniu 2013-08-17 12:14:00
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
burger własnej roboty: bułka,salami,rukola,cebula,ogórek pomidor i sos hamburgerowy ( inaczej była by to bułka ;) )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 110 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 2647
żytnie naleśniki z twarogiem i masłem orzechowym, jabłko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 3159 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 25123
145g schabu na grilu elektrycznym + 40g ciemny chleb + musztarda + cola zero...i co by tu robić teraz...za dużo wolnego czasu coś mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Detoxik - pysznie! Mam to samo obecnie... Sesja foto skończona i za dużo czasu wolnego Nie wiadomo, co robić. Idę na spacerek, wykorzystać lato, bo później zima przyjdzie i będzie słabo ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 36 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 23489
Mnie wczoraj w godzinach nocnych naszła ochota na pizzę.
Chyba trochę przesadziłem, bo kula ciasta po wyrobieniu ważyła 600g , ale że wyszła naprawdę niezła poszła na jedno posiedzenie
A teraz post, do 18:00

Good ol' chicken!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 274 Napisanych postów 3367 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 18896
Misiek:
!!!!!!!!!!!!!!!!!! To jest kozacka pizza Wpadnę do Ciebie następnym razem, ale mi smaka narobiłeś, FAK!

U mnie obecnie nawadnianie solidne, a za jakiś czas wpada mix z gotowanym kurczakiem i awokado :)


Zmieniony przez - Paszkos244 w dniu 2013-08-17 15:27:37
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko-przyswajalność

Następny temat

dieta do oceny dla ekto

WHEY premium