SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co właśnie wcinasz + rozmowy przy szamie vol. 9

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 133800

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1899 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7576
kotlety owsiane z ryzem i warzywami

flat beat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3256
pol brytwanki sernika bialkowego, trololol.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 20 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 286
300g kurczaka z keczupem i musztardą.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
5jaj, 15g oleju lnianego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3454
Paszkosz Ty sobie robisz jajca czy piszesz co jesz, żeby tylko pisać. Ty low carb i low carb... Masz jeść i rosnąć. A nie patrzyć czy Ci tłuszczyku przybyło. Jesteś OKROPNIE CHUDY. I nie to, że Ci chcę dopiec, ale boisz się jeść. Piszesz: " wpada 350g chleba + 180g indyka + owoce + płatki" Tj. ok. 300g WW, A Ty nic nie rośniesz... Albo sobie robisz jaja, albo się opierdzielasz. Bo nic prócz wyrąbanego bębna nie urosło...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
anoreksja to choroba o podlozu psychicznym wiec przez internet mu nikt nie pomoze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 184 Wiek 32 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3256
Pewnie ze sobie jaja robi, ogarnij jego wpisy z ostatnich 3 miesiecy, typ jadl na potege z tego co widze. <- dlatego sie domagalem zdjecia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
na potege?
kilka grahamek z lisciem salaty, jajko i jakies inne p******y

po wrzuceniu zdjec zalosnie malej porcji jedzenia tekst typu, miska byla duza i tak wyszlo %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 174 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3454
Ale człowieku. Ja bym się bardziej cieszył jakby był podlany trochę niż wyglądał jak chodząca śmierć... To jest cień człowieka. Nie ważne są cieżary, bo dla każdego inny ciężar jest duży, ale chłop piszę, że je, a g**** JE. PISZE TO SWOJE. PYCHA!, TERAZ WPADA. A g**** mu wpada. Niech je dalej awokado, pestki dyni i robi aero :) A potem pokaże swoje "mięśnie" 20kg nie wiem czego zrobiłeś, dla mnie jest tak jak jest. I albo będziesz jadł, albo g**** z Ciebie będzie. Jesz jedno jajko i 4 bułeczki ? To powinno być 5 jajek 4 bułki, szynka z piersi i ketchup itd. A Ty jajeczko jesz, jak dziecko 1.5 roku. Dla mnie jesteś kłamczuchem i tyle. Serio tak Ciebie traktuje. Bo opowiadasz gówna. O jak to z Erde mówisz, że IF Ci pasuję... W dupę mu wejdź najlepiej. O zaraz będzie:"1500g ryżu + 2500g kurczaka + 1500000g warzyw"..... Oszukujesz sam siebie :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 684 Wiek 21 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 32399
cvfdbkz
anoreksja to choroba o podlozu psychicznym wiec przez internet mu nikt nie pomoze


siedzi w gó..nie po pachy

"Ból jest przemijający, a skutki rezygnacji pozostają na całe życie"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Białko-przyswajalność

Następny temat

dieta do oceny dla ekto

WHEY premium