SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co po diecie kopenhaskiej?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 245060

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 658 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5426
i skąd to?
Rodzice mojego meza nie używali wobec niego takich metod

---NIech MOC będzie z Wami---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1243 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5705
z doswiadczenia niani... wyglada to tak....ze dzieci maja ogromne poczucie krzywdy jezeli dorosli uciekaja sie do przemocy a czy to klaps czy pas... nie ma znaczenia... dzieciaka tak samo to boli....
jako niania mialam przyzwolenie na klapsa... uzylam tego raz... jak mi dzieciak wywalil to kibelka tabletki ( akurat byl chory i uwazal ze czerwona pigulka jest niesmaczna), oczywisci po powrocie rodzicow od drzwi naskarzyl...... ale jak spokojnie na pytania odpowiedzial i ojciec sie dowiedzial o co chodzi...dostal po raz drugi....
powiem wam ze moja wiez z tym dzieciakiem zostala mocno nadszarpnieta i dlugo zmagalam sie z ta nieufnoscia z jego strony ( dziecka oczywiscie a nie tatusia)
powiem wiecej.. zauwazylam ze dzieci do ktorych klapsy sie stosuje.... czesciej wybieraja potem drobne oszustwa i przekrecania faktow...zeby ukryc wine i uniknac takiej "kary".. czyli ziarnko do ziarnka... itede
forma twardej restrykcji czyli kary jest moim zdaniem sluszniejsza...aczkolwiek jestesmy tylko ludzmi.... i czasem nas tez ponosi..
zgadzam sie z corkamietka...ze to oznaka slabosci.....
natomiast oznaka doroslosci jest uznac w dziecku partnera.... i umiec przyznac sie do bledu ( klapsa) tlumaczac dlaczego nas tak bardzo wyprowadzilo z rownowagi ze do takich metod trza bylo siegnac,
to trudne... bo dzieci traktujemy jak "dzieci" a nie jak partnerow....z drugiej strony jak sie raz tak przyna czlowiek to mu potem troszke wstyd...i drugi raz jak ma dac klapsa to pomysli....
a 10-latka to juz absolutnie!!!!!nie klapac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18018
mhmm zawsze tak jest ze ten kto mial wieksze luzy w domu jest bardziej surowy....

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1243 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5705
pe es trza pamietac ze faceci to duze dzieci....i tez raczej klasa nie dawac...chyba ze....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4520 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18018
oj czasem z checia spuscilabym mezusiowi manto... slowo daje

PS przepraszam za potraktowanie z przymruzeniem oka pyt. nie wiedzialam ze to powaznie

Zmieniony przez - taska w dniu 2005-09-19 23:52:33

Your body cannot go where the mind has not gone first.

><((((º>`·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>.·´¯`·..><((((º>`
·.¸¸.·´¯`·.¸¸><((((º>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1243 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5705
stres frustracja i nerw...wyladowal sie na slabszym... nie musi miec to koneksji zadnych z wychowaniem.. tylko z "wizerunkiem" jezeli komus podwazymy wiare w jego znaczenie i wage....to ucieka sie do przemocy( czytaj pokazuje ze jest silniejszy a jak.... to juz zalezy .. jedni krzycza inni bija)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 658 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5426
Dzięki dziewczyny za wsparcie.

---NIech MOC będzie z Wami---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1243 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5705
to ja odpadam z zawodow na dzis.. zabieram swoje doopsko i klade je do lozeczka
dobranoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
czesc
ze niby ja odpuscilem?
tu chyba ktos czesciej i wiecej odpuszcza

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 83 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1624
a mi sie troszku przeziebilo...i pytanko wlasnie,czy moge byc na diecie jak jestem przeziebiona?bo mama na mnie "krzyczy" ze powinnam wiecej jesc jak jestem chora...
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

olej arachidowy czy kukurydziany ?

Następny temat

Ryz YS Płatki ryzowe

WHEY premium