SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co po diecie kopenhaskiej?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 245475

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
a nie lepiej zagryść zęby i pociągnąć porządnie diete przez pewien okres czasu, zrzucisz co jest do zrzucenia i będzie po kłopocie, a tak jak ciągle paprasz diete jakimiś odstępstwami, tu tym, tam jeszcze czym innym to się spodziewasz efektów? Jak już coś robić to robić to porządnie żeby były efekty, zrażasz się do diety, bo są małe efekty- ale przez Ciebie !! jakieś dziwne głodówki chcesz robić po co?? wystarczy tylko uczciwie się za to wziąść, i nie marudź że ja nie umiem że ja nie wytrzymam itd. Jak robić coś to robić to dobrze a jak nie to olej to i zaakceptuj siebie taką jaką jesteś

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 638
Szanowny _BIGusiu_ , poczytaj uważnie, a nie tylko pierwsze i ostatnie posty Przez 6 dni w tygodniu grzecznie trzymam dietę, mierzę, ważę, liczę. Siódmego dnia za to robię coś w rodzaju "ładowania" (fuj, od razu przypomina mi się dowcip o panience przebranej za akumulator). Po dwóch tygodniach schudłam 2 kg, jutro sprawdzę, czy trzeci tydzień przyniósł schudnięcie o kolejny kilogram. Mnie się co prawda marzyło chudnięcie 1,5 - 2 kg na tydzień, ale niestety mój organizm jest przyzwyczajony do diet i jak tylko czuje pismo nosem, to spowalnia metabolizm. Ale nie ma siły, pociagnę dietę dalej i powinnam chudnąć, bo z pustego i organizm nie naleje (czytaj: nie spali).
Łatwo Tobie napisać, schudnij, co masz do schudnięcia i potem spokój. Po pierwsze, do schudnięcia mam bardzo dużo i wiem, że potrwa to tez bardzo długo, tylko masochista by wytrzymał, albo człowiek nielubiący jeść. Po drugie, łatwo tak pisać młodemu chłopakowi, który ma do schudnięcia kilka kilogramów i faktycznie wystarczy wtedy dieta 3-4 tygodniowa. Ja też kiedyś potrafiłam schudnąć 13 kg w jeden miesiąc.
Ja wyjaśniłam na poczatku, że może to wszystko wygladało na marudzenie, ale ja po prostu załozyłam sobie program na wiele miesięcy, nie miesięczną dietę.

Precz z dietą!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
ja mam za sobą prawie -20 kg a jest jeszcze troche, sie zapuściło sie ma hrhr
czemu tak nerwowo kontrolujesz tą wage?? weź wywal ją przez okno, metr krwawiecki do ręki i mierz obwody, a najlepiej rób sobie foto cyfrówką (jeśli masz) co 2 tyg i wtedy będziesz mogła sobie ocenić postępy

Ja bardzo lubie jeść i nie koliduje to z dietą
a te Twoje 13 kg w miesiąc pewno w większości było mieśniami i wodą

dowcipu nie słyszałem z chęcią posłucham

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 638
Aaaa, i na tym (...) rowerku jeżdżę 4-5 razy w tygodniu po 41 minut
Kontroluje tę wagę przede wszystkim z nadzieją, że nagle w ciągu jednego dnia ubędzie mi 10 kilogramów Poza tym raczej mnie to podtrzymuje na duchu, jednak spada, raz tylko skubana wzrosła jakos nieprzepisowo.
_BIGuś_ , gratuluję zrzucenia tylu kilogramów i bardzo mocno trzymam kciuki, abyś to utrzymał, bo to większa sztuka

Dowcip nieładny, ale skoro słowo ładowanie w użyciu:
Panienka poszła na bal karnawałowy przebrana za akumulator, stanęła w kącie, żeby go wszyscy ładowali...
Zrobiłam sobie własnie twarożek cacykowy (starty świezy ogórek, odciśnięty, tarożek homogenizowany i czosnek z koperkiem lub gotowa przyprawa tzatziki). Zjem toche z pokrojona w plasterki wedlinką. Nadziewam na widelczyk kawałek wędlinki, maczam w twarozku i jem

Precz z dietą!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 6434 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 22173
nie ma czego przedemną jeszzcze sporo pracy a ja zamiast sie brać do roboty to narazie sie opiepszam

wiesz że waga kobiety ma spore wachania w ciągu miesiąca zależnie od cyklu, zmienia się ciągle, Dla tego lepiej mierzyć obwody a najlepiej foto pstrykać. Tam widać jak na dłoni czy tłuszcz schodzi czy nie, bo o to przecież chodzi
zobaczysz 0,5-1kg na wadze mniej i już panika a to może organizm zbiera wody przed okresem itd. itp więc daruj sobie codziennie wchodzenie na wage co 2 tyg razem z pomiarami obwodów będzie najlepiej

Napis na grobie by mnie cieszył: Nie byle kto,bo byle czym się cieszył

- mafia tadkow niejadkow -

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
co do pomiarow to mybodycom.com ale nie czesciej niz 2-3 tygodnie

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 658 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5426
ŁATWO POWIEDZIEĆ "TRZYMAJ DIETE". Miałam dzisiaj napad głodu ( fakt, że trzecie śniadanie mi się opózniło i to stąd) No i stało się: machnełam 6 kostek czekolady 90% kakao. już mam 33g ww! I dziw, że tylko tyle. Ale kac moralny mnie męczy. Zastanaweiam sie też, czy możliwe jest, że pociag do słodyczy to czkawka po ładowaniu?
Olago!!! Jak ja Cię rozumiem!


Agent J-23

---NIech MOC będzie z Wami---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 638
Coś dzieciaki psują w sieci osiedlowej internetowej, dzisiaj znowu nie było.
Dzisiaj za to miałam pierwszy raz potworne uczucie głodu, chciałam cos jeść, najchętniej kawał chleba z serem i pomidorem. Ssało mnie wprost z głodu! żżarłam sobie jogurt owocowy, na szczęście chleba w domu nie miałam Jak na razie to dzisiejszy bilans wygląda tak: B61,94/T37,92/ww32,97/kcal725
Mam wrażenie, że jestem wydęta jak balon, a dni są normalne. Na rowerze wysiedziałam tylko 38,5 minuty, bo mi syn kazał podwyższyć siodełko i cholernie mnie gniotło, do tego stopnia, że nie wytrzymałam jeszcze tych 1,5 minuty
Szlag by to wszystko trafił, normalnie to człowiek teraz by sobie piwko wypił, albo dwa....

Precz z dietą!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 71 Napisanych postów 10883 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 44966
urzekly mnie wasze historie

pierwsza by zobaczyc twoje oczy...
druga, druga... by zobaczyc twoje usta...
trzecia po to by zobaczyc cala twoja twarz...

A.W.O.L.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 638
Marcinecki, nie drażnij przyzwoitego człowieka
Do tego wywala internet
I wcale nie chudnę!

Precz z dietą!!!

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

olej arachidowy czy kukurydziany ?

Następny temat

Ryz YS Płatki ryzowe

WHEY premium