SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co po diecie kopenhaskiej?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 244395

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 658 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5426
umieraj na zdrowie. Sog 4U

---NIech MOC będzie z Wami---

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 638
eee, qazar, ja tu schudłam 4 kg, miło, sympatycznie, bez wyrzeczeń i katowania się, bezstresowo, z poparciem miłych babek!!!!
To jest jedyne miejsce, gdzie się uczciwie do wagi przyznaję

Zmieniony przez - Olago w dniu 2005-09-09 22:30:44

Precz z dietą!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
nie neguje tego ale chyba nie schudlas tych 4kg od pisania
A pozatym 4kg mozna schudnac w 3 dni (tak nawiasem mowiac)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 638
Owszem, w wieku 25 lat pamiętam czasy, gdy chudłam 13 kg w miesiąc, i co z tego? W ciągu następnych miesięcy przybywałam 20 kg. Ja z tych, co to muszą liczyc każdy kęs. Pierwszy raz jest tak, że nie męcze się, odpuszczam nieraz chudnięcie, ale potem nie tyję!!!
Szanowny Qazarze (dużą literą, bo ja to pokolenie, co z szacunkiem pisze ), prawie wszyustkie załozenia diet na tym forum są dla ludzi młodych, takich w moim wieku tu właściwie nie ma. Dopiero po latach człowiek widzi, jak się zmienia organizm, i to, cokiedyś zajmowało 3 dni, to teraz, u zdrowego człowieka, zajmuje 3 miesiące.
Zawsze chudłam "na tempo", w ciagu miesiąca super dieta, 500 kcal na dobę, ćwiczenia, super było, a potem super sie tyło. Nie masz pojęcia, ile energii i czasu wymagało przestawienie sie na tryb chudnięcia choćby kilograma miesięcznie, ale stałego, nietycia po diecie. Spójrz na temat topiku, co po0 diecie kopenhaskiej, długofalowego i dostosowanego do leniwej kobiety. Musiałam znaleźć dietę, sposób, metode na zycie, który pozwoli mi chudnąć/ nie tyć, a nie jest katorgą, a długofalowym sposobem. Sama sie nieraz tu nabijałam, że były tygodnie takie, że 3 dni diety, 4 dni ładowania, ale po takiej serii nie tyłam! Bo to był tylko tydzień, następny to było odwrotnie. Dzięki temu tematowi jakos sie trzymam, i mogłam dzisiaj zobaczyć na wadze taki pięny wynik.
I żal, że ktoś chce skasować ten temat... Temat kuchenno - pluszakowy Bigusia tez super, ale tam inny rodzaj ludzi, jednak przedział wiekowy nieraz wychodzi...
No dobra, to idępo drugioe piwo, do bilansu zapisuję

Precz z dietą!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1243 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5705
czyzbym miala szanse nie byc najstarsza????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 638
No widzisz, nic nie trwa wiecznie, nawet bycie najstarszą

Precz z dietą!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1243 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5705
hmm czyzby to mialo oznaczac ze moja dobrze zakonserwowana cera.... ni ebedzie trwac wiecznie he he he
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 638
Jak dobrze zakonserwowana, szczególnie w alkoholu etylowym, to wieczna lub wietrzna

Precz z dietą!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1243 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5705
no tak baba potrzebuje kopa i motywacji to wszyscy spac ide...a niech was... nic to... jako ze nikogo nie ma.. to sobie samosadnie zaznaczam tu swoje miejsce... jako zem zadna maniaczka silki miesni .. nie podnica mnie bialko w butelce itepe itede... ni bede dodawac ze nikt mnie nie raczyl oklamac szcerze ze cere bede miala pikna po dzien sadu ostatecznego.... ale miejsce sobie zakreslilam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

olej arachidowy czy kukurydziany ?

Następny temat

Ryz YS Płatki ryzowe

WHEY premium