SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co po diecie kopenhaskiej?

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 245675

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 638
Wiedziłam, że mogę na Was liczyć

Precz z dietą!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 727
e no wlasnie chce chudnac tylko nie jakos gupio a tylko w udach... bo jakies kurde wielkie sa... 54 cm to maja faceci! hlehle...a marcinecki to jak rozumiem guru Wasz?:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4940 Napisanych postów 21619 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 93517
a ja mam 55 ;] wystarcza cwiczenia areobowe tak mi sie zdaje przynajmniej w twoim wypadku.

Malinowy blog kulinarny - od str. 60 keto szama http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cud,miód_i_MALINA_-t1082118.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 727
i nie z kg chce chusc bo jak mi chudna kg, to obojczyki mi wystaja a dupsko jakie bylo takie zostaje... wiec wydedukowalam ze nie tedy droga...(bystrzacha z emnei co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1243 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5705
to po kiego taka restrykcyjna dieta skoro nie chcesz schusc...... nie kumam... na boga nie kumam...
Olago ( jaka jestem grzeczna pamietam o duzej literze ) na mnie mozesz zawsze liczyc.... choc mnie bardziej dzis uwiodl smak pomidorkow hmmmm z cebulka i oliwka..... z checia bym wciagnela druga taka porcyjke...
zdecydowanie bardziej wole jak to cos co zapomnialam na "p"
a czy marcinecki guru..... nie mam pojecia jedno co wiem trza byc grzecznym przy nim i wiem tez ze to "smietanka"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 727
e aeroby to pikus... biegam od roku 3x tydz a teraz nawet 5x tydz... no i jakos ten 1 cm spadl dopiero na tej dietce.. i rzeczywiscie przy tych zwiekszonych i na czczo.. ( kiedys biegalam wieczorem)
gaga nie wyrzucaj mnie.. ja mam nature grubasa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 739 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 638
Dobrze wydedukowałaś, ale z realizacja na bakier, jak chcesz stosować dietę To trzeba kogoś od fitnesu, aby poradził jakoweś ćwiczonka

Precz z dietą!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 1243 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5705
spoko....ja nie wyrzucam.. Olago tu szefem juz raz to pisalam ..... ja sie sama zastanawiam kiedy mnie wyrzuca .....a jak wyrzuca i tak wroce....wiec moze zostawia...hmmmmmm
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 727
tam juz bylam...chlopaki orzekli ze bez diety to bieganie na nic sie nie zda...to mowie dobra! niech bedzie jako biblie kazali mi qaza artykul o ckd czytac i zastosowac! no to stosuje ale moze jakos gupkowato...hihi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 727
Malinowa ale wzrostu to masz wiecej niz ja?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

olej arachidowy czy kukurydziany ?

Następny temat

Ryz YS Płatki ryzowe

WHEY premium