SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chciałbym przytyć

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1520

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez TomQ-MAG z działu Odżywki i suplementy.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41
Witam mam pewien problem z przytyciem otóż mam 16lat i waże 48kg przy wzroscie 175cm (Strasznie mało ;/) Nie wiem jak przytyć chciałbym jesc wszystko itp ale nie mam apetytu.Pisze ten temat bo czekam na jakieś wskazówki co mam robic albo co najlepiej jesc i ile pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17707 Napisanych postów 132168 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460711
Apetytu nie masz bo może nie smacznie jadasz, nie ma co się dziwić jak zmęczony jesteś, moze w szkole też lipnie jesz lub w ogóle, za młodego się wracało ze szkoły i się szło grać w piłkę do wieczora i nie było ze nie ma ochoty brak sił.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14676 Napisanych postów 53181 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400650
Opisz jak wygląda twoje jedzenie w ciągu dnia. Co i ile zjadasz. Jak wygląda twoja aktywność fizyczna w ciagu dnia

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 215 Napisanych postów 1394 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 18212
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4523 Napisanych postów 35801 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263149
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 41
W tygodniu mam szkołe od 6;30 jestem na nogach do jakiejś 14 przyjeżdżam jem normalny obiad np schaba kartofle i cos jeszcze do tego ide spać bo zmęczony :D tak do 19;00 wstaje robie sobie cos do jedzenia np pizze albo jajecznice w dzień pije tak mniej wicej 1l picia chyba ze jest lato to wiecej.a Rano płatki bo nic innego mi nie wchodzi.Weekend podobnie tylko ze jak sie gdzies pojedzie to obiad jest na miescie i tyle.Wiem ze to mało co jem ale nie mam po prostu apetytu i motywacji.Gdybym wiedział co mam robic i ze przytyje to bym jadl a tak po prostu nie mam ochoty .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4523 Napisanych postów 35801 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263149
no ale co My mamy poradzić, że Tobie sie po prostu nie chce ....
z takim podejściem nic niestety nie osiągniesz

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470126
Żeby przytyc potrzebujesz nadwyżki kaloryczne czyli jesz więcej niż organizm potrzebuje, skoro Ci się nie chce i jeszcze na tzw pale to nie licz na cuda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 213 Napisanych postów 1557 Wiek 26 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 24901
Musisz pokochać jedzenie oczywiście w pozytywnym znaczeniu. Stopniowo dokładaj kcal i jedz więcej, a masa pójdzie. Tym bardziej, że z tego co napisałeś to ty wgl nie jesz ;p.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 14 Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 52
Samo nic nie przyjdzie. Też kiedyś ważyłem strasznie Malo, jadlem byle gowno, ale później zakochałem się w kulturystyce i treningach na silowni. Sam zmienilem całą swoją dietę i na tyle na ile mi kieszeń pozwalała dobierałem pełnowartościowe produkty i przez 12 miesięcy przytyłem dokladnie 20 kilo. Musisz znaleźć sport, który Cię interesuje i zacząć działać. Rozkręcisz swój metabolizm i apetyt sam przyjdzie.


Zmieniony przez - piciu93 w dniu 2016-08-21 12:45:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12041 Napisanych postów 160432 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234391
czasem problem lezy po stronie samego przygotowania posilkow, ktore po prostu nam nie smakuja;)
ja obecnie jestem w stanie zjesc okolo 6000 kcal z czystej michy jak posiedze troche w garach:) a jak nie mialem czasu i spedzalem po 16h poza domem, na wieczor gotowalem kilka torebek ryzu i suchego kurczaka smazylem, to pozniej byl klopot nawet przejesc polowe tego.

polecam dzial
https://www.sfd.pl/Kuchnia_SFD-f356.html
jak bedziesz potrzebowal motywacji kulinarnej

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4523 Napisanych postów 35801 Wiek 34 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 263149
jest w tym dużo prawdy o czym pisze TomQ

smaczne jedzenie, przygotowane tak jak sie lubi i mozna jesc i jesc...
różne rodzaje mięs, nalesniki, dania na slodko itd jest tego na prawde masa

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WE DIE."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Ćwiczenia na siłę

Następny temat

początek przygody z siłownią, jaka dieta i trening

WHEY premium