SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chcesz uniknąć płaskodupia? Pizgaj złomem, nie bądź głupia. Spam kolejny.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 134362

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
OK, to zostawiam Moze by tak tluszczem porotowac?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
Bo jam grucha i troche sie boje, ze za malo jem tych wegli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
ja sobie tak wpitalam beztrosko jajecznicę na boczku, któryś wieczór z rzędu i mam wyrzuty, że za tłusto... 100g tłuszczu to dużo na dzień?

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
ja mysle ze po skonczeniu redukcji i rekompozycji pojde w mniejsze ilosci bialka kosztem wlasnie tluszczu, bo przy takiej ilosci wegli jak mam teraz chcialabym zostac:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
apropo postu Huba, mi sie tez zdarzylo w stolicy kilkaset metrow jechac pod prad, bo mi instruktor prawa jazdy przysypial obok, przecenil moje mozliwosci owczesne;P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
tyle jest podobnych filmików, zastanawia mnie to czy cały czas jeżdżą i nagrywają sobie trasę i szukają idiotów np. te filmy z wypadkami

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
przez te upały to ciągle wieczorem chodze opuchnieta, wkurza mnie to powoli jak nie pije to mnie naszla ochota na zimne piwo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1271 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12119
a ja dziś odpuszczam trening wszystko mnie boli, kolana, plecy, dupa... obawiam się że mnie coś łapie bo mąż się powoli rozkłada, już na jakichś tabsach leci

Nie gardź sobą, że bitwę przegrałeś. Trzeba pewnej siły, by się zapędzić tam, gdzie się bitwy przegrywa.

http://www.sfd.pl/Pierwsza_redukcyjna_po_50:50..._dukanie...mm..._i_innych_eksperymentach-t865808.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zuzu zagubiona w gąszczu informacji, czyli szukajac miesni pod tłuszczem

Następny temat

Prośba o poradę

WHEY premium