SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chcesz uniknąć płaskodupia? Pizgaj złomem, nie bądź głupia. Spam kolejny.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 134382

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Ich umowy nie obowiązują. Ich w ogóle nic k***a nie obowiązuje - mogą kraść, defraudować, gwałcić dzieci i dorosłych, jeździć po pijaku - co najwyżej ich do innej parafii przeniosą
My mieliśmy fajnego księdza w parafii obok (może z 6km dalej), nie chce mi się opisywać więc tylko link wstawię
http://www.nie.com.pl/art591.htm
Stary opowiadał, że księgowa przeżyć nie mogła, że "takiemu zboczeńcowi się tyle razy spowiadała"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
Kitttie

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Szkoda, że artykuł napisany przed przeniesieniem - przenieśli go 20km dalej - i podczas pierwszej mszy świętej na nowej parafii ktoś mu wrzucił dwie baterie paluszki na tacę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
To sobie ksiądz poużywał hahahaha

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3212 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 43594
u nas po sasiedzku bylo tylko tak: http://www.pomorska.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20110228/TORUN01/401272973

The best way to predict your future is to create it.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
co to się dzieje w tym kraju.
Chociaż i tak mu się szacun należy że se wibratorem robił dobrze zamiast dzieci napastować.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bry. mam dość nieróbstwa, chyba rekreacyjnie na siłownię skoczę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
Wrocilam od fizjo i nie wiem czy ona dobra czy do doopy... Dobra, bo kolanko prawe naprawila i miednice mi nastawila.
zla, bo mnie curvva dobrze nie obejrzala, gorna czesc ciala w ogole nie zbadala...

I jeszcze sie cholernie zdziwila, jak jej przysiad pelny zrobilam, bo wg niej jest bardzo bendy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Bunia ja też wróciłam od fizjo ale ja jestem bardzo zadowolona Pan stwierdził,że jestem zdrowa na tip-top.Teraz tylko muszę poszukać miejsca gdzie mi dobre wkładki ortopedyczne zrobią i będę jak nowa

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Saida MMA Coach
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 28242 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125433
Bunia, bo kompleksowa diagnoza to dobre 2-3 godziny roboty, jakby na wszystko miała patrzeć. Skupiła się na problemie i o to chodzi, nie?

Feel the pain and do it anyway...

Obecny dziennik: http://www.sfd.pl/[Stara_Gwardia]_Saida_2014-t993979.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zuzu zagubiona w gąszczu informacji, czyli szukajac miesni pod tłuszczem

Następny temat

Prośba o poradę

WHEY premium