SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chcesz uniknąć płaskodupia? Pizgaj złomem, nie bądź głupia. Spam kolejny.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 134433

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
OK, ostatnie pytanie a propos fizjo... Mozna po takim czyms isc cwiczyc czy trzeba poczekac z dzien dwa?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1271 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12119
a ja se idę popizgać złomem... eeee... betonem w plastiku znaczy się, żeby płaskodupia nie uskuteczniać dłużej a wy snujcie dalej plany o kracie od opalania się na trawie


Bunia - można, wskakuje na swoje miejsce i działa - ale zapytaj fizjo, albo Saidy bo ja wtedy nie ćwiczyłam siłowo tylko jakieś tam lekkie ruchy wykonywałam

Nie gardź sobą, że bitwę przegrałeś. Trzeba pewnej siły, by się zapędzić tam, gdzie się bitwy przegrywa.

http://www.sfd.pl/Pierwsza_redukcyjna_po_50:50..._dukanie...mm..._i_innych_eksperymentach-t865808.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rzabba Instruktor
Ekspert
Szacuny 492 Napisanych postów 6557 Wiek 49 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 132729
Bunia ja miałam nakaz czekania przynajmniej 2-3 tygodnie

>>życie zaczyna się po trzydziestce<<
leniwa efka
trzeba mieć silne barki, żeby udźwignąć skrzydła anioła

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
To ciekawe, znaczy dzisiaj i w srode musze zrobic trening, bo nie wiadomo kiedy nastepny...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
krzyś: chciałbyś zostać traktorzystą?
To rób prawko a ja Cię zatrudnię - płace lepiej niż lotnisko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 224 Napisanych postów 10103 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66360
kittie a mozna pic w pracy?? wlasnie ciekawe czy premie dostane w przyszlym miesiacu :]

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
Kittie, peweni ci tutejsi zaraz mi powiedza,z e to nie sport dla kobiety, bo kobiety to na zumbe chodza
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Krzyyś: a pij, ale jak rozyebiesz ciągnik to płacisz z własnej kieszenie - a to drogie zabawki są
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zuzu zagubiona w gąszczu informacji, czyli szukajac miesni pod tłuszczem

Następny temat

Prośba o poradę

WHEY premium