SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chcesz uniknąć płaskodupia? Pizgaj złomem, nie bądź głupia. Spam kolejny.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 134413

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Co za stresy z tym mieszkaniem ;/ GRARR!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Musia, o! Ja też tak kiedyś robiłam, ale chyba tak nie można. :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Musia: nie rób taka bo se kuku zrobisz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
kvrwa to se kupiłam hantle

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
no co, dasz radę. Masz kg talerzyki - jakoś pociągniesz Nawet jak zrobisz mniej powtórzeń w serii to progres się liczy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
A ja sobie zakupiłam pierwszą odżywkę Lean Dessert ...Choco and Coco będę teraz pizgać desery że hej i ebnęłm intrwały 30x30x4 , do domu biegłam z zamkniętymi oczyma/ami bo miałam mroczi w ch**.

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Ja raz po 5 30x30 stoczyłam się z wioślarza na podłogę - prawie bezwładna - kumpel mi miskę przyniósł bo rzucało mną na pawia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 714 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7830
Kvrwa jak to jest możiwe, wielka jestem i gruba a siły za grosz, dodałam dzisiaj trzeci obwód i w tym momencie mam mocne postanowienie, że już kvrwa nigdy nie będę cwiczyć i idę umrzeć

Sprawdziłam swoje BMI i okazało się, że jestem za niska.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Musia: bo twoje mięśnie są zajęte głównie noszeniem Ciebie teraz im dołożyłaś to jeszcze to się buntują - ale zobaczysz, w pewnym momencie zaczniesz odnotowywać szybkie postępy - a potem znowu stanie
Jak się styrałaś to znaczy że się starałaś
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 224 Napisanych postów 10103 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66359
kto chce kanapke z srem pomidorem i cebula?

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zuzu zagubiona w gąszczu informacji, czyli szukajac miesni pod tłuszczem

Następny temat

Prośba o poradę

WHEY premium