SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chcesz uniknąć płaskodupia? Pizgaj złomem, nie bądź głupia. Spam kolejny.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 134434

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 689 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 5662
Kittie, jak mozesz :P Latino to nie jest taniec murzynów :P Tango, rumba, salsa, paso doble :D To nie ma nic wspólnego z bananami :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
kittie super są te twoje wygibasy

A ja się ciesze z wypadu na grzyby, bo się wymigałam od nocowania i poranku u teściów. Bo przecież nie będę nikogo o 5 nad ranem budzić niepotrzebnie

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
Ja na fitness nawet nigdy nie zawitalam bo nie jestem w stanie prostego układu powtórzyć zwłaszcza jak instruktorka jest do mnie przodem
Za to chodziłam kiedyś na ćwiczenia z piłkami i nagle w czasie rozgrzewki laska jakies podrygi do muzyki zaczęła uskuteczniać, tak się spiełam, że myslałam że się rozpłaczę, jak ona mogła! Miało nie być podrygów, Zamarłam w przerażeniu i odzyskałam zdolność ruchu jak się tańce skończyły. Mój mózg nie przetwarza ruchów posuwistych i rytmicznych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
fela to samo miałam na walkingu kurna nagle zaczeła jakies dupiane kroki wprowadzać więc ją zignorowałam i sobie chwile sama łaziłam po bieżni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Fela hahaha

Zmieniony przez - Asiorajda12 w dniu 2012-08-24 21:57:23

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
ale ze mną jest coś nie tak więksozśc rzeczy które kobietom przychodzą na luzie dla mnie sa nie do przejścia np zrobienie sobie ładnej fryzury czy makijażu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
czułam się zdradzona i oszukana, jak można na niefitnessach takie podrygi przemycać, sabotażystki jedne.
Pazury wyschły idę gacie wieszać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 13783 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 111973
katlak, nie możliwe, to jak ja zawsze siostrę młodszą proszę jak już mam gdzieś wyjść

what doesn't kill you makes you stronger.
▪█─────█▪

PODSUMOWANIE PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/PODSUMOWANIE_PRZEMIANY_/_UNKNOVVN-t953320.html

PRZEMIANA SYLWETKI 2013
http://www.sfd.pl/Konkurs/UNKNOVVN-t933010.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Katlak ja mam zawsze wizję makijażu to albo po zrobieniu wyglądam jak nie powiem albo wychodzi mi zupełnie inaczej ))

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 6334 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 99958
ja uwielbiałam chodzić u nas na zajęcia typu hi li lub step ale na poziomie advanced. Tam to było szaleństwo. Zadyszka po rozgrzewce gwarantowana.

Gdy poprawisz fundamenty, łatwiej Ci będzie doprowadzić do porządku resztę domu...

Było minęło: http://www.sfd.pl/Dotkazoz_DT_2013_podsum.str.19_-t914686-s19.html 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zuzu zagubiona w gąszczu informacji, czyli szukajac miesni pod tłuszczem

Następny temat

Prośba o poradę

WHEY premium