SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chcesz uniknąć płaskodupia? Pizgaj złomem, nie bądź głupia. Spam kolejny.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 134407

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
i jak po tych 30 dniach dąło się cos zrobić w tak krótkim czasie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
wszystko się da
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
myślisz ??? no ja raz schudłam w 30 dni 6 kg ale to zdrowe mądre nie było
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 755 Wiek 38 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 34928
coś tam się udało chociaż na żywo lepiej chyba widać efekty niż na zdj

sometimes you just need to start again, in order to fly...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3366 Wiek 11 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 48650
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 7734 Wiek 111 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 220582
myśle, myśle


k***a nie mam pomysłu na nowy plan
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 4263 Wiek 51 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 35910
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 224 Napisanych postów 10103 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 66359
Co tam jak tam dzisaj piekny dzien weekend do 23 pracuje...

Dumna Legia Warszawa. ..

https://www.youtube.com/watch?v=dICwybOeUwM 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
k***a ale ja jestem niedoyebana: wzięłam psa na spacer, zatrzasnęłam klucz w domu (bo tu są zatrzaskowe zamki). Bez telefonu, bez papierów, nikogo w tym bloku nie znam odkąd sąsiedzi się wyprowadzili - jak ta dupa. Stoję - wyszedł sąsiad na balkon palić, krzyknęłam na niego czy by mi nie pomógł, nie dał zadzwonić czy coś...
A on taki dziwny, zadzwonił dla mnie itp itd, ale gościu z zarządu budynku nie chciał pomóc (mimo, że to ich robota), chłop nie odbierał - to mnie zaprosił do środka...
A tam nic - jeno materac do spania mały tv i lodówka. Wszędzie pełno jego rysunków i jakiś dziwnych zdjęć - wszystko czarnobiałe, te rysunki jakaś psychoza, powykręcani ludzie, trupy k***a z siekierą w głowie - w kuchni ze 30 puszek po kawie (koleś stwierdził że to przez miesiąc tyle nazbierał ale nie chciało mu się wyrzucać) - i fajki. Ziomek bladozielony, ręce mu latały - widać że nadużywa pataologicznie kawki. No creepy jak ch**, podejrzewam że ma coś nie tak z garem i tak siedziałam z nim prawie 2h nie mając pewności czy mnie nie zabije..
Ale coś mnie ujęło, chyba się zaprzyjaźnimy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 399 Napisanych postów 72270 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 304533
Fajnych masz sąsiadów.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zuzu zagubiona w gąszczu informacji, czyli szukajac miesni pod tłuszczem

Następny temat

Prośba o poradę

WHEY premium