SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Chcesz uniknąć płaskodupia? Pizgaj złomem, nie bądź głupia. Spam kolejny.

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 134431

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Coś ala Indianie w USA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
Powiedz Krzyysiowi,z e moze zamiast czekac na wrong powiniem sie ozenic z taka jedna Samka i juz ustawiony do konca zycia Starczyloby na bimber
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
Marzy mi się po skonczeniu FBW szarlotka , tylko zastanawia mnie czy jak zę owsiane mogą być zamiast mąki ...
wojo jak sądzsz???

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 15357 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31011
Jedyna endemiczna ludność w Europie - tacy no jakby Indianie mieszkają w Norwegii, Szwecji, Finlandii i Rosji - tylko, że ponoć w Rosji to po tym jak ich Stalin urządził to do tej pory boją się przyznawać do pochodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
kajtek, zrob se apple cramble, tylko nie dodaj cukru i juz prawie jak szarlotka Zrob ten cramble z migdalow, masla i owsianych i bedzie git
Po co jesc cukier jak mozna zjesc cos bez i w bilansie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3730 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 43931
Bunia ja zamiast cukru chciałam Stevię, a wrzucisz mi na PW PRZEPISA?

If it doesn't challenge You
It doesn't change You ...
http://www.sfd.pl/DT_Kajtek_84_-t895857-s20.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
Wybierz tylko slodkei jablka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 978 Napisanych postów 11361 Wiek 5 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 191524
Kajtek może być zmielić na był owsiane(migdały w proszku) dodać jajek(białka ubić) sody trochę białka w proszku jako ciasto , jabłko bym trochę zmiksował trochę pokroił żelatyny dodał też fajnie by wyszło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 87118
Przepisa rzuce

Kittie pisala,ze stevia chuujowa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1985 Wiek 11 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 67804
kajtek, kup mąkę migdałową ze sklepu ze zdrową żywnością bądż amarantusowa i będziesz miała w sam raz na spod
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

zuzu zagubiona w gąszczu informacji, czyli szukajac miesni pod tłuszczem

Następny temat

Prośba o poradę

WHEY premium