SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Break Dance

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 128229

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja mniej wiecej codziennie ,ale sprawy typu rozciaganie sie, sila ,itp. tylko z powodu ze niemam miejsca,jestem udupiony heheh

WHAT EVER DOSEN'T KILL YOU ONLY MAKES YOU STRONGER
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
ej takie pytanko Yarek moze bedziesz wiedzial, czy nie bedzie tego za duzo jak bede mial taki plan tygodnia:
poniedzialem - siłownia
wtorek - siłownia czasem break
środa - siłownia
czwartek - siłownia
piatek - break i moze siłownia
sobota- break
niedziela - break

nie wiem czy wodole ... pozatym miesnie rosna podczas odpoczynku a nie treningu i nie chce miec jakiegos zastoju formu czy spadku wydolnosci... myślisz ze przesadzam? od poniedzialku taki plan bym miał :P a siłownie chce wykorzystac jak najwiecej bo drogi karnet ide na filma (raich czy jakos tak)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51560 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sluchaj ja bym troche zmniejszyl ilosc silowni w tygodniu i moze zamienil jo na odpoczynek czy tez moze takie typowe roizciaganie sie bez zadnych cwiczen sliowych czy break popprostu tylko rozciaganie,takie przerwy pomiedzy silownio zeby organizm moigl odpoczac itp. ale jezeli tak cwiczysz to respect bo masz wytrzymalolsc se zaje**** budujesz tez dobre tylko ze silownia troche zamula dlatego te przerwy na rozciagniecie i relax hheeh


WHAT EVER DOSEN'T KILL YOU ONLY MAKES YOU STRONGER
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
Carek : break to nie tylko rozciaganie jak chcesz robic airy(twistery) to bez odpowiedniej sily tego nie zrobisz na bank

Pavlo : no znam sie troche na tym
a wiec tak :

piatek - break i moze siłownia <--tu albo break albo silownia napewno nie dwa na raz

pozatym na silowni zalezy co cwiczysz rozpisz dokladnie jakie partie miesni
ale juz na oko widze ze tego jest za duzo
oprocz tego koniecznie zrob sobie jeden dzien przerwy od wszystkiego bo sie na bank przetrenujesz
pozatym przy takim wielkim treningu staraj sie duzo wypoczywac i jedz tez dobrze przed i po treningu
ja tam mam diete i wogule ...

tu i strone wczesniej sa moje nowe fotki kulturystyczne https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=724&topic_id=47683 


Założyciel Mafi / Masa RulezZ /

break dance forever!!

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
heh bez planu =] nie znam sie na tym za bardzo a moja dieta - szamam wszystko co sie da + duzo sokow ,mleka i owocow (bo lubie) ogolnie wedruje co 15 minut do lodowki wypoczywam owszem walne sie przed Tv lub na kompa i tak do nocy czasem sie poucze cos moglbym robic w tygodniu na zmainy piatek raz break raz silownia ...hmm jakis dzien wolny.... no nie wiem.... ja chce poprostu maxymalnie wykorzystac ta silownie bo droga jest i szkoda kasy.. jakis prosty plan moglbys mi Yarek zapodac wiesz tak w jaki dzien jaka partia miesni ćwiczenia serie i powtorzenia to sobie dostosuje bo wiem jak :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
Pavlo : nie jedz co 15 minut tylko jedz co 2godziny (takie srednie posilki z duza iloscia weglowodanow i bialka np: ryz, makaron, piers z kurczaka,rozne nabialy itd...)
powinnes zaczac od treningu ACT ale i tak pewnie mnie nie posluchasz dlatego tam Ci odrazu moj trening na mase :

PN

KLATA:
Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej 12X35kg, 10X40kg 8X45kg, 12-6X45kg
Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce skośnej 12X35kg, 10X35kg 8X40kg, 8X40kg
Pompki na poręczach 12/10
Rozpiętki ze sztangielkami 10/10/8/8 (niewiem jakim ciężarem)
Pompki jedna serja na max powt jako dobitka

TRICEPS:
Wyciskanie sztangi w leżeniu na ławce poziomej wąskim chwytem 12X25kg, 10X30kg 8X35kg, 6X40kg
Wyciskanie francuskie sztangi w leżeniu 12X25kg, 10X25kg 8X30kg, 8X30kg
Pompki w podporze tyłem na max powt 1-2 serje

PRZEDRAMIE:
Uginanie nadgarstków podchwytem w siadzie 2 serie po max powt (25kg) \
Uginianie nadgarstków nachwytem w siadzie 2 serie po max powt (4kg) - (serie łączone)
Ściskanie ściskacza sprężynowego 2 serji po max powt na czas

ŚRODA

PLECY:
Podciąganie sie na drążku za kark X serji żeby osiągnąc 50 powt
Wiosłowanie sztangielką w opadzie 8X25kg, 8X25kg, 8X25kg
Przenoszenie sztangi w leżeniu na ławce poziomej 10/10/8/8
Unoszenie tułowia z opadu 12/12/10/10

BICEPS:
Uginanie ramion ze sztangą stojąc podchwytem wąskim chwytem 12X25kg, 10X30kg, 8X32,5kg, 6X35kg 10-8-6-6
Uginanie ramion ze sztangielkami stojąc podchwytem z "supinacją" nadgarstka 10X6kg, 10X6kg, 8X8kg, 8X8kg

PRZEDRAMIE:
Uginanie nadgarstków za głową 3 serje po max powt (25kg)
Ściskanie ściskacza sprężynowego 4 serji po max powt na czas

PIĄTEK

BARKI:
Wyciskanie sztangi zza karku 12X25kg, 10X30kg, 8X30kg, 6X35kg
Unoszenie ramion w bok z lekkim skręcaniem nadgarstków 10X4kg, 10X4kg, 8X6kg, 8X6kg
UNOSZENIE RAMION W BOK W OPADZIE 4 SERIE 8-10POWT.
arnoldki max powt

KAPTURY:
Podciąganie sztangi wzdłuż tułowia w nieco szerokim chwycie 12X25kg, 10X25kg, 10X25kg, 8X30kg
Wznosy barków"szrugusy" 12X35kg, 12X40kg, 10X45kg, 10X50kg

SOBOTA

NOGI:
Przysiady ze sztangą 20X25kg, 16X25kg, 12X30kg, 10X35kg, 8X40kg, 6X42kg
Wyprosty kolan ze sztangielką 12/12/10/10
Łydki]

BRZUCH:
Nożyce 30 powt , skłony boczne na ławce 12 powt , brzuszki 30 powt , skośne z cięrzarem 12
Nożyce 20 powt , skłony boczne na ławce 10 powt , brzuszki 28 powt , skośne z cięrzarem 10
Nożyce 16 powt , skłony boczne na ławce 8 powt , brzuszki 24 powt , skośne z cięrzarem 8


Założyciel Mafi / Masa RulezZ /

break dance forever!!

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
wg mnie ten trening bedzie dlaciebie za cierzki
jak czegos nie kumasz to sie pytaj albo zreszta wszystkie cwiczonka sa podane tu : http://www.kulturystyka.pl/atlas/

Założyciel Mafi / Masa RulezZ /

break dance forever!!

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
a to tak gratis :
Drugi rodzaj przetrenowania dotyczy przede wszystkim kulturystów młodych wiekiem, mniej doświadczonych, o krótszym stażu treningowym. Objawy są bardziej widoczne i mogą zawierać:

1.Skonność do szybkiego zmęczenia na treningu.
2.Potrzebę dłuższego snu.
3.Zmniejszenie apetytu, związane z równoczesną utrata wagi ciała.
4.Wzrost tętna serca w spoczynku.
5.Normalną lub lekko podniesioną temperaturę ciała.
6.Wzrost ciśnienia krwi-szczególnie w rozkurczowego.
7.Zwolniony czas reakcji, opóźniony refleks.
8.Znacznie częstsze bóle głowy.
9.Obniżony poziom koordynacji ruchowej w czasie wykonywania ćwiczeń.

Założyciel Mafi / Masa RulezZ /

break dance forever!!

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
whoah, ciezki masz ten trening nie wiem czy wydole... qrde dobry jestes , respect =] zobacze czy mi sie uda tak zrobic w koncu ćwiczylem juz pare miesiecy jakis czas temu heh... moze najpierw ciezary zmenijsze heh dziexy ogolem =]zobacze jak mi pojdzie od poniedzialku zaczynam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
w sumie teraz niektore serje robie troche inaczej
a tak pozatym pamietaj zeby po kazdych 6-8 tygodniach zrobic sobie 1-2 tygodnie regeneracji czyli takiego lajowego treningu
oprocz tego nie polecam cwiczyc break dance w nastepny dzien po cwiczeniu barkow albo tricepsa bo niezdazy CI sie na bank zregenerowac i niedosc ze nie bedziesz miec sily to jeszcze przetrenujesz te miesnie dlatego ja czasem zamiast cwiczyc barki ide na breaka poprostu

Założyciel Mafi / Masa RulezZ /

break dance forever!!

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Najlepsze Posty w sE i sO :)

Następny temat

PING-PONG !!!

WHEY premium