SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Break Dance

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 128387

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840


mam pare fotek =] tutaj sa bary sumos =]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840


bary nut crackers =] zamalowałem twarz bo obciach :D taka mine śmieszna zrobiłem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840


no i takie jakies nie wiem jak sie nazywaja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840


taki freez =] 'L' czy jakos tak i tyle.....zdjec na dzisiaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
spoko zdjątka widze ze bary to niezle umiesz ja umiem tylko podstawową wersje , jak sie nauczyć tych innych wiem że trzeba mieć ciąg ale jakaś rada by sie przydała

break dance forever!!

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
hehe dlugo tez nad nimi pracowałem :D ale juz robie no wiec 90% pracy to nogi nogi nogi!! najlepiej na poczatku jezeli schodzisz z lewej reki to musisz mooocno pociagnac prawa noga i zatoczyc duuze koło to Ci nada pierwszy pęd później jak sie znajdziesz na plecach zaciagnij mocno lewa noge do siebie (oczywiscie zataczając koło)jak przechodzisz i znajdujesz sie juz na rekach to mocno przytnij prawa noga to daje szybkosc staraj sie robic wysoko te bary, a samo Cie poniesie , jezeli chcesz robic szybciej jeszcze to pracuj jeszcze ciałem przy przechodzeniu zrywaj barkami z jednego na drugi...hmmm.. co jeszcze na poczatku mozesz probowac pomagac sobie troche reka i sie podbijac ja tak na poczatku robilem... później jak tak obcykasz to i bedziesz robił takie....

P.s nut crackerów na raize mam rekord 3 obroty.... cieniutko :D ale poprawie, barrels to 1 obrot a sumos 2 =] jeszcze zrobilem 4 obroty takich ze rece mialem spuszczone wzdłuz ciała w dół.... i ślizgałem sie na rekawach od bluzy czyli wspomagałem... i nie wiem jak sie nazywaly =] ale podobne do sumosow =]tylko rekami o ziemie tarłem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
ja schodze z prawej ręki <lol> czyli wszystko na odwrót

break dance forever!!

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
dokładnie tak :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
qrna umie ktos babys'y???? nie moge ich rozkminic....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
niestety nie umiem ,widze ze tylko m dwaj jestesmy tutaj na tym forum.

break dance forever!!

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Najlepsze Posty w sE i sO :)

Następny temat

PING-PONG !!!

WHEY premium