SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Break Dance

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 128461

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
znaczy wiesz ja znam kolesi co turtle jest dla nich o wiele trudniejsze niz crickiety :D i umia crickiety a turtle nie :D takze to jest rzecz względna :D ja podskocze raz z obrotem a później nogi na ziemie :D tu mam problem :D

a ze sie chwalisz to bardzo dobrze o to tu chodzi :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzisiaj wytworzyłem jednego Halosa, ale wypas łaaaa o nie BE HAPPY
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
Halosa ? cóż to? :D nie znam :D albo znam pod inna nazwa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Otuż, halos som to tak jakby bary tylko że na samej głowie i rękach. dziwne nie, ten sam ruch ma 10 miionów nazw aaa czy ktoś z was robi szpagat sznurek, męski bo damski jest prosty ale jeśli ktoś umie to mógłby dać parę rad jak się rozciągać żeby dojść do takiego etapu. Pozdro, aaa za tydzień będe miał cyfrówkę na 100% będzie sesja zdjęciowa hehe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
WOW o stary u nas ten halos nosi sie jako szczotki :D, szpagatu nie robie :D ale znam dobre metody rozciagania :D 1 z nich to siedziec w maxymalnym rozkroku przez 30 minut :D jezeli o dobrym szpagacie mowie :D damski fakt prosty :D cyfrowke ja mam :D kamere cyfrowa tez :D tylko nie mam miejsca :D jak staruszek przyjedzie na trening to bedzie cos :D bo mi nie da :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jeszcze 6 dni i będzie aparat łaaa ale wypas . Aaa tak przy okazji czy ktoś umie dobrze kręcić banie? bo ja robie tak około 10 obrotów, proszę o wsparcie, aaa tak wogóle to kiedy będą światowe Boty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3098 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6141
a nie było ostatnio w Berlinie czy w Paryżu ??? mam nawet nagrane !!!

...::: zapraszam do mojego postu :::... >>> https://www.sfd.pl/topic.asp?topic_id=57763 <== Matrix RuLeZzZzzZzz...!!!

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
niee, właśnie do botów jest jeszcze około 3 miechów tylko nie wiem dokładnie kiedy i gdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Yoł czy ktoś by mógł mi pomuc w bani? pliz robie tylko nie obrotów, chcociaż parę wskazówek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
qrcze =] ja Ci nie pomoge :D bo sam nie umiem :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Najlepsze Posty w sE i sO :)

Następny temat

PING-PONG !!!

WHEY premium