SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

break dance (fly girls)

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8808

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61
siema wszystkim! ostatnio oczy coraz szerzej otwieraja mi sie na taniec. sama zaczelam sie uczyc jakis czas temu i na maxa mnie to wkrecilo, ale rzadko trenuje w grupie, raczej sama, bo teraz mam mniej mozliwosci, a szkoda. tylko, widze wiecej wymiatajacych kolesi.spoko, owszem, imponuja mi, nakrecaja, pokazuja jak lamia prawa fizyki i to jest za***iste ale jestem dziewczyna, a my tanczymy troche inaczej...gdzie sie pochowaly te laski??wyjdzcie na swiatlo dzienne, podejmijcie temat i walczcie;) chlopakow rowniez zapraszam, bo w sumie sporo od was zalezy czy nabierzemy odwagi zeby wyjsc na parkiet! Pozdro.

nie kupuje psa ktory na mnie szczeka

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 98 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 850
Hej wszystkim ,Zaczełem trenować Break dance od zawsze lubiłem tańczyć i mam za sobą 2 lata stażu na siłowni.Ucze sie sam w domu .Chciałem sie dowiedzieć czy jest tu jakaś ekipa z Konina lub Włocławka Lub z okolic tych miast.I czy Ktoś bedzie w Pabianicach na zawodach ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1287
hej, a co na razie umiesz?
zwlaszcza z power moves?

seek simplicity
and distrust it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1094
Siema,
skąd jesteś ? Sam tańcze, znam trochę B-girls, ale są to jednostki rozsiane po całej Polsce, za to machają już od dłuższego czasu. Widziałem też na żywo np. dziewczyny z Rosji, ogólnie dają rade.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61
ja sama jestem jeszcze zielona jak koperek na wiosne jesli chodzi o taniec, no moze nie sam taniec, ale na pewno powery.. ucze sie od niedawna ale jak na takiego zoltodzioba to idzie mi niezle. lada dzien zaczne krecic sie na bani:)juz trzymam rownowage elegancko, tylko nie mam kurde zadnej czapki ani kasku i to jedyna przeszkoda na drodze do dalszego rozwoju, ale juz niedlugo, bo to nie problem. a tak to freezy, toprock wiadomo, sixstep..ale najgorsze jest to ze dzialalnosc szkolki zostala wstrzymana do wrzesnia, a samej nie uczy sie tak samo, bo nie ma nikogo kto by poprawial bledy, uczyl czegos nowego, pokazywal jak technicznie cos wyglada.. cwicze poltora godziny dziennie(czasem dluzej jak jestem sama) w pokoju, a pokoik mam maly i czasami sie niezle poobijam:)poznalam niedawno chlopaka ktory tanczyl od '99 i powiedzial mi wazna rzecz, ze glownym motorem napedowym w breaku sa miesnie brzucha! katuje i rezultaty sa zaskakujace. jestem dosc silna jak na dziewczyne i szybko sie ucze, determinacji tez mi nie brakuje, ale kontakty z b-boyami i b-girls sa jedna z istotniejszych spraw, uwazam, w calej drodze do stania sie jednym z nich. mysle o uczestnictwie w jakichs warsztatach, poszerzaniu horyzontow na dalsze obszary niz tylko to miasto(obecnie Slupsk).dzieki chlopaki ze sie odzywacie:) pozdro serdreczne!

nie kupuje psa ktory na mnie szczeka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1287
ja nie chłopak ;) i tez dopiero zaczynam ;)

seek simplicity
and distrust it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 92 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1094
Jeżeli ktoś z Krakowa chce zacząć przygodę z tańcem (bboyingiem), bezpłatnie oczywiście, może się ze mną skontaktować. Jeżeli ma być to tylko chwilowa zajawka, lub jeżeli kto myśli, że jest to kręcenie się na głowie to lepiej od razu dać sobie spokój.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61
gdybym nie mieszkala tak daleko krakowa to juz byscie mnnie tam widzieli:D milo pogadac z kims kto tez zaczyna, zwlaszcza z dzioucha:) wielkie YO dla ciebie simplicity:D

nie kupuje psa ktory na mnie szczeka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1287


dobra, to skoro juz mamy taki temat, to niech mi ktos powie co trzeba poprawic w moim scorpionie
i jak nauczyc sie obracac w tej pozycji?

umiem go zrobic tak na plasko jak tu

seek simplicity
and distrust it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1287


albo tak bardziej do pionu (ale nie wiem ktora wersja jest bardziej poprawna)

seek simplicity
and distrust it

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 61
#HANDSPIN ( OBRÓT NA DŁONI )
Pozycja wyjściowa
Stawiamy prawą dłoń na ziemi i opieramy na niej cały ciężar ciała - prawy łokieć oparty jest na brzuchu w punkcie, który jest środkiem ciężkości ciała. Całe ciało usztywnione, ułożone jest równolegle do podłoża, nogi w rozkroku, a place stóp skierowane w stronę obrotu. Lewa ręka, podparta, służy tylko do nabierania prędkości i pomaga w utrzymaniu równowagi.
Etap I
Zdecydowanymi ruchami zaczynamy odpychać się w prawą stronę tak długo, aż poczujemy ciąg siły odśrodkowej, który pomoże nam wykonać zamianę nóg, rękę lewą po uzyskaniu odpowiedniej prędkości kładziemy na plecy.

Etap II
W momencie uzyskania ciągu siły odśrodkowej rozpoczynamy zmianę nóg. W pierwszej fazie zamiany staramy się złączyć nogi, co też jest bardzo efektowne i może stanowić oddzielna figurę.

Etap III
Po wykonaniu złączenia nóg następuje zmiana pozycji bioder z równoległej do podłoża na prostopadłą i równoczesne wyjście prawejnogi do przodu, a lewej do tyłu.
Uwaga
W trakcie obrotu na dłoni przede wszystkim pamietamy o uzyskaniu dużej prędkości obrotowej, bez której nie wykonamy zmiany nóg, oraz o odpowiednim usztywnieniu ciała. Aby zmniejszyć czynnik tarcia i zwiększyć prędkość podkładamy pod dłoń kawałek śliskiego materiału.

http://www.break.pl/nauka.php#obrot 

nie kupuje psa ktory na mnie szczeka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 3923 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 35086
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

rzut dyskiem

Następny temat

100 i 1500 + kula oceńcie dajcie rady %-)

WHEY premium