SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Break Dance

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 128224

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez SaLvAtIoN z działu Sporty Extremalne.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
Witam to chyba pierwszy dział odnośnie tej dyscypliny fajnie by było gdybyscie tu napisali o swojej styczności z tym sportem , co umieliście i ile tańczyliście , ulubione ewolucja itp itd =) cieszyłbym sie gdybyscie umiescili opisy ciekawych freezów =]]]
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 9 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 87
Chcialabym uczyc sie tanca break dance ale nie wiem za bardzo gdzie Jesli gdzies to w Wawie i okolicach... Czy moze ktos mi pomoc i powiedziec gdzie moge trenowac???? Bo nigdzie nie moge znalesc Mieszkam pod Wawa jakby co
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4637 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17515
tutaj masz linki do postu o break dance:

https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=58575&forum_id=101
https://www.sfd.pl/Topic.asp?topic_id=49028&forum_id=120

新古品販売、スキー場情報、掲示板今後基本販
<<Bo To PoLsKa NiE ElEgAnCjA FrAnCjA>>
**Moderator Dzialu Sporty eXtremalne**

** eX Moderator SFD **

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 725
Ja nie moge, nareszcie coś o breaku tu znalazłam!!!! Break dance trenuje od 2 lat - niestety w ciagu tych 2 lat miałam jedną stosunkowo długa przerwę, a obecnie mam kontuzje stawu skokowego lewej nogi ( źle spadłam przy salcie z wybicia ) Ludzie, nie pozwólcie by ten post został zgładzony przez mijajacy czas!!!! Pavlo serdeczne pozdrowionka dla Ciebie i wszystkich B-boy'ów!! NIECH BREAK BEDZIE Z WAMI!!
A jak znajdę troszkę czasu, to moze tutaj zapodam moje fotki...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 725


Obiecałam ze kilka fotek wrzuce.... Piszcie tu coś, bo sie boję, ze ten post, który z takim trudem "reanimuję" niestety nie zostanie odratowany..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840


woow dobra jestes :D tez zarzuce swoja fota dla pewnosci mowie ze to było w małym pomieszczeniu i nie podpierałem sie pod ściana tylko chciałem uniknac spotkania z lampa :D nie długo moze dodam nowe bo to juz stare :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 725


Jeszcze jedno...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 725


Kurcze, jeden z moich ulubionych freeze.... Tylko tutaj mam troszke za wysoko nogi ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
wiesz co... przyginasz mnie :D wiesz jestes strasznie gibka :D ja tak nie zrobie :D fotki posle jak bede miał aktualniejesze :D moze wkrótce =]]]]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 725


No i mój wiatrak.... LOL jakoś mi te nogi nie chcą prosto leciec, tylko sie wyginają od pionu Pozdrawiam wszystkich papa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 51 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 725
Heh, Pavlo, Ty wrzucaj tu szybciutko swoje fotki.... czekam z niecierpliwoscią Pozdrawiam !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
swego czasu widzialem jak dancerzy robią salta - tragedia
jak mozna robic tak ze ma sie glowe 5 cm nad glowa??

mam porownie bo trenuje gimnstyke spotrową

alto sie robi na osi na wysokosci swoich barków

dobrze jest zwycieżać
a jeszcze lepiej kopać leżącego
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Najlepsze Posty w sE i sO :)

Następny temat

PING-PONG !!!

WHEY premium