SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Break Dance

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 128246

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840


invert =]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840


iiii crickiety (raczka skakana) jeszcze mi kiepsko ida ale coraz lepiej :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
co ty robisz rączke skakaną na lewej łapie ?? a bary też tak robisz??? bo ja wszystko praworęcznie

break dance forever!!

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
a ja wlasnie wszystko robie na lewej :D a co najciekawsze jesem praworeczny :D (chociaz kiedys bylem lewo.....)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
identyko jak muj kolega ;p ej udeżasz nogami przy skokach rączki skakanej?? ja skacze czasami (od niedawna) za***iście wyskoko , jednocześnie sie szybko obracam , i zdaża sie że tak nap*****lam nogami (stopami) że mnie najwiekszy palec u prawej nogi tak boli że nie moge nim ruszać ale teraz już i tak lepiej jak kiedyś , czyli podsumując to kosztem walenia nogami w podłoge (głównie prawą stopą) zap*****lam za***iście szybkoi i skacze wysoko


break dance forever!!

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
i za***iscie!! ja robie na razie wolno i juz czesto robie kilka podskokow bez dotkniecia nogami! :D hehe trening czyni mistrza :D =] ja tam ostatnio twardo tylko bary ćwicze =] a reszte to zadko :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
mam nadzieje że wkońcu będzie tu więcej typa na tym forum a dziś o 2.00 break dance

break dance forever!!

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
yeeeeeeaaaaaaaah!!!! ale kozacki byl dzis trening!!!!! zrobilem obrot kajdanek!! (bary z rekami na plecach) ale 2 razy tak wy***alem glowa.... ze normalnie masakra!!!! aha i rozkminilem 2 nowe freezy!! a fotki wrzuce.... hm.. nie wiem kiedy a taj wogole to tylko ja bede foty wrzucal???
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 1713 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 34542
wrzucaj, wrzucaj, nie marudz


- - - - - - - - - - - - - - -
Trening: Lepiej mniej niż więcej, lepiej wolniej niż szybciej
-== Moderatorka działu Sporty Ogólnorozwojowe ==-
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
ooo kejt jak miło ze tu zajzałas heh ja juz tu sporo wrzucilem :D a problem moge miec .... bo teraz bede trenowal pon-pt a nagrac moge tylko w chajzie :D takze freezy moze wrzuce :D a kajdanek to nie... bo sie nie rozkrece :D bede mial jak staruszek znowu przyjedzie na trening :D jednak na razie jestem potluczony.... :P a marudzic bede! bo to nie fair :D czuje sie taki samotny z tymi zdjeciami
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Najlepsze Posty w sE i sO :)

Następny temat

PING-PONG !!!

WHEY premium