SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Break Dance

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 128756

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Yoł Pavlo bo u ciebie na zdjęciu, ten ziom ma nogę z tyłu (aaa taki jest chyba cięzszy ja tak nie umiem). Ale ten na moim ma dwie przy sobie, to mosze najpierw naucz się tworzyć dwie razem a póżniej jedną cofniesz do tyłu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
na siłke chodziłem :D ogolnie mam tam 14 lat :D i tyle co sie utrzymam to sie zawiesze na ulamek sekundy później opadam powoli =]
co do tego drugiego to za***isty jest!!! poprosze instrukcje obslugi :D cholernie mi sie spodobał :D



Zmieniony przez - Pavlo w dniu 2003-04-19 18:06:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dobra, "hoolow side freez do dzieła" . Otusz żeby go stworzyć musisz najpierw nauczyć się "invert"a on nie jest trudny. to takie stanie na rękach tylko że w odwrotną stronę, ja uczyłem się z mostku poprostu robisz mostek i wybijasz az do pionu nogi, musisz sie tylko "przełamać". Na invercie moszna łazić tak jak na łapach. jak już będziesz umiał inverta , to wtedy przechylaj JEDNA noge w bok narazie to mniejsze obciążenie tylko pamietaj tułów jest ciagle w pionie nie przechylaj go razem z nogą. jak już to załapiejsz to radze ci uczyć sie z dwoma nogami narazie przy ścianie ja tak robiłem . Robisz inverta obok sćiany kładiesz w poziomie nogi na sciane. pozniej tylko jedna jest na scianie, jak bedziesz sie czuł już pewnie w tej pozycji to "odskakuj" tą nogą od ściany trzymasz przez chwilę i spowrotem, i tak ciągle jak już bedzie ci to wychodzić to jedziesz na sucho. aaa rób pompki w mostku, to pomaga bardzo. Yoł pavlo pozdrufki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


aaa Pavlo ziom to foto inverta. tylko nie musisz mieć nóg "rozkraczonych"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
yo! wielkie dziex za instrukcje !!! zastosuje sie jak napisales :D tylko nie wiem czy nie bede miał problema z invertem :D zaczne przy ścianie bo sie nie pewnie czuje tak stojac....oczywiscie SOGa masz :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Siemka widze że ładne figurki tutaj robicie :) mnie jarają jak**** takie freezy siłowe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2233
Tutaj macie mój freezik (trochę za wcześnie złapane, nie zdążyłem się chwycić za nogę :( ).
Aha, nie jestem żadnym tancerzem, ot tak sobie czasem fikałem:)

Zmieniony przez - kaGie w dniu 2003-04-19 23:10:15

Rzekłem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Pavlo mistrzu dziekufa za soga, kocham cie za tą hehe . aaa ten freez jest luzik, ostatnio go trenuje na razie tylko 2 sekundy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2233
Cholera, coś mi fotka nie chce wskoczyć, nie wiem czemu, wszystko robię dobrze:/

Piotruś: nieźle, kopnij lewą nogę do przodu i chwyć za lewą stopę prawą ręką, a będzie super:)

Rzekłem.

Rzekłem.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Yoł ziomy Wielkie pozdro, sorki czy ktoś może robi przejście z dziewiony na 9 na łokciu? bo ja wymiękam jak dzisiaj próbowałem to się ciesze że nie mam otwartego złamania . Nie mam problemu z tymi twoma figurami ale combos jest Wypaśnie trudny, byłbym Baaaardzo wcięczny jak by mi ktoś mógł dać parę rad. hehe B-boy submit
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Najlepsze Posty w sE i sO :)

Następny temat

PING-PONG !!!

WHEY premium