SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Break Dance

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 128256

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
juz tej lewej nogi nie moge podniesc zabardzo
kuleje tak trochu hyhy

probowalem tak na porzadnie ta beczke i na poczatku obrot potem dwa potem pare razy po 5 obrotow i 7-8 obrocikow to jak narazie rekord , z tym ze jakos dziwinie ta beczke robie a i wogule nie przekrecam sie na glowie

Założyciel Mafi / Masa RulezZ /

break dance forever!!

Alizee Fan Club

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
a i moji qmple mowia ze lepiej wyglada jak robie zwykle bary a nie ta beczke ekhm.....

Założyciel Mafi / Masa RulezZ /

break dance forever!!

Alizee Fan Club

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
co do pachwiny to mialem i zmienilem technike thomasow bo bolala mnie jak tak przeciagalem i dopiero krecilem teraz od razu wykopuje i lece na razie mam rekord 2 thomasy pełne nawet dobre =] co do barrelsow to wiem o co biega bo pewnie masz rece prawie proste i tak przy jajach i to*****owo wyglada rece musisz miec przed soba i takie szerokie koło i przez glowe bo fajnie wygladaja

dzisiaj na treningu po bakaniu i spaniu na podlodze mialem niezłe rozkminy np stoje na rekach schodze na lokiec i staje na glowie :D albo probowalem twistera uf... bolalo wzielem zamach oderwalem sie odziemi juz poczulem druga reka ziemie ale byl za duzy kat wiec reka 'uciekla' i gleba na plery=]]

zrobielm z zamachu na twitera 2 obroty dziewiatki, bary nut crackery skakane w podkoszulku za***iscie wysokie bo skakalem gdzies tak ze barkami bylem ze 25-30 cm nad ziemia takie kozackie =] no i 2 thomasy niezle rozkminki, dzisiaj tez mielismy bakac ale nie udalo sie skolowac towaru, ale za to jutro chlanie hehehehe to sie nazywa dlugi weekend
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
aha no i jeszcze fartowne zejscie z 9 na bary hehehe tak gdzies z 1 - 1,5 obrotu i zejscie na barki fajnie nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
spoko

a te bary to wlasnie tak jak mowisz robie postaram sie nastepnym razem dac wyrzej lapy

Założyciel Mafi / Masa RulezZ /

break dance forever!!

Alizee Fan Club

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
jak juz obiecywalem wczeniej podam przyrosty po stosowaniu tamtego treningu [8 tygodni] :
klata przyrost 3,5cm
bic przyrost 1,5cm
lydka przytrost 2,5cm
przedramie przyrost 0,5cm
udo przyrost 2cm
waga przyrost 2,5kg
reszta mniej wazna

Założyciel Mafi / Masa RulezZ /

break dance forever!!

Alizee Fan Club

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Opona przyrost 62cm :P:P:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
wow spore te przyrosty =]

ja dzisiaj mialem terning kosza po ktorym ledwo zylem i jeszcze breaka z ktorego wlasnie wrocilem i dowiedzialem sie ze mam zla technike wykopu przy thomasie i go zmienilem, jutro znowu poćwicze te thomasy , aha na poczatku treningu robilem thomasa z nogami na maxa szeroko jutro musze porobic z tym lepszym wykopem takie bo lepiej wyglada i bedzie luz trening , trening i tylko trening hehehehehehe juz chcialbym poczuc pełnie energii i isc na jutrzejszy trening te kola poćwiczycccccc jaaaaa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Hello, włąsnie zaczynam z breakem. Znam ludzi, którzy sami nauczyli się breaka z filmików i i-neta, możecie mi powiedzieć jak to zrobić?? Mam wszystko co mi jest potrzebne (chodzi mi o filmiki i neta ), plissssss . Ułużcie jakiś planik, albo coś. Nie wiem, od ktorych figur zacząć i co robić, żeby je lepiej wykonywać.

------------------------------------------------------------
http://www.avatarysfd.prv.pl <-- Nieoficjalna strona z avatarami dla SFD (mojego autorstwa )
__Nie_pogardzę_Sogami__
W średniowieczu żyli zbóje, po kolana mieli... MIECZE bo to było średniowiecze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
nooo witamy nowego b-boya no wiec tak planu to sie nie uklada tak jak na silownie natomiast na poczatek ćwicz minimum 2 razy w tygodniu zacznij od sixstepa i freezow opisy i zdjecia tych prostych sa w necie stanie na rekach takze ćwicz to sa podstawy a poźniej to zobaczymy =] mozesz jeszcze na poczatek handspina =]]


tak apropo jakiego dzisiaj kozackiego thomasa zrobiem pod koniec to sie sam dziwie taki poprostu bajera =] i juz takie sadze zaczynac beda wychodzic czesciej bo znalazlem technike (a wlasciwie mi qmpel powiedzial) bede musial teraz ćwiczyc wejsc na takiego drugiego =]]] hehehe luzik
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Najlepsze Posty w sE i sO :)

Następny temat

PING-PONG !!!

WHEY premium