SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Break Dance

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 128277

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
przyjechał do nas kumpel (ten ze zdjęcia) i jest zajawka jutro sobie dłuuuugo potańczymy

break dance forever!!

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
zrobiłem 124 brzuszki


break dance forever!!

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak to czekanie meczy... . jeszcze nigdy nie mialem takiej motywacji do czgokolwiek. BRAEKDANCE RULEZ!!!!!!!!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
no maaało!! hehe kreci bez końca :D Yarek kozi ja jutro nie mam treningu :(
a co do brzuszków to ja zrobilem kiedys 700 spięć czyli ze unosze tylko głowe i łopatki =] hehe :D pelnych nie lubie i sa szkodliwe na kregosłup ale kiedys zrobilem 2223 ale źle technicznie i nie poprawnie :D (łatwiej ) :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
jak nabrac predkosci do not cruckerow?? bo zawsze po pierwszym obrocie hamuje. oczywiscie przed zaczeciem ich robie ze trzy obroty podstawowych i to mi daje predkosc, ale pozniej jak wezne raczki na jajka to zwalniam po pierwszym obrocie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
a krecisz dobre bary z rekami splecionymi na klatce? jezeli nie to najpierw sie ich ucz bo z podstawowych nie da sie na tyle płynnie rozkrecic zeby miec ciaglosc.. w podstawowej wersji utrzymujesz ciaglosc przez ta wlasnie reke ja krece bez problemu z rekami splecionymi i krece 3-4 obroty nut crackerów skakanych takie moje zdanie jest..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
ehhhhhhhh!!!! 2000 z czymś to lekka przesada!!!!!!!!

break dance forever!!

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
no wiem =] dlatego mowie ze źle bo było źle :D brałem zamach rekami :D i w 1,5godziny zrobilem te niby 2223 =] :D ale co do spiec.... to poprawnie 700 :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niew wiem czy dobrze sie rozumiemy. Potrafie robic bary podstawowe (w moim mniemaniu to te z etapem stojki). do not cruckerow chyba potrzebna jest predkosc a ta udaje mi sie wychwycic.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
hm.... skoro łapiesz szybkosc to najpierw sprobuj z rekami splecionymi na klacie no bo szybkosc ktora uzyskujesz robiac bary podstawowe , to tam w znacznym stopniu pomaga Ci reka ze podnosi ciało i tez troche zacina ta szybkosc, a nut crackery leci sie na zasadzie barow z rekami na klacie, bo tutaj sobie nie pomozesz reka , machasz tylko samymi nogami i samymi nogami rozwijasz predkosc i na tej zasadzie robi sie nut crackery ciaglosc robisz samymi nogami =] i w tym cały ból =] dlatego proponuje sie nauczyc wpierw z rekami na klacie.. bo z podstawowych bedzie bardzo ciezko ufff... mam nadzieje ze juz rozumiesz
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Najlepsze Posty w sE i sO :)

Następny temat

PING-PONG !!!

WHEY premium