SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Break Dance

temat działu:

Inne dyscypliny

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 128234

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
heh... i przenieśli to do sportow ogolnorozwojowych... widac tam sie nie cieszyl popularnoscia (tylko 3 osoby)

ja bym polecił thomas- bary - raczka - bary - turtle =] to tak realne jest =]

jeee zrobilem dzisiaj 4 nut crackery :D a łącznie 11 obrotow :D ale na niezłej szybkosci :D =]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
swape jest prostrzy od barow od barow. Jak chcesz moge ci napisac jak go zrobic, chociaz i tak juz pewnie wiesz. Dzisiaj sie wypompowalem na treningu jak nigdy dotad. Dajcie mi kofeiny!!!!!!!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
Pavlo : thx za pomysły

Sp1der : chętnie sie nucze bo coś bym dodał do mojich kombosów , wiem niby jak to sie robi mniejwięcej ale możesz mi dać opis fajnie będzie wyglądać w połączeniu z mojimi kombo i jeszcze będe miał zajawke że sie ucze czegoś nowego

break dance forever!!

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840
Sp1der mow mi wiecej ja mialem trening 2g a usiedzialem tylko 1,5g =] ale po 30 minutach juz oddychalem podkoszulkiem :D ale zrobilem dzisiaj 3-4 podskoki raczki bez ocierania nog =] postep :D hehe pachwina powoli zdrowieje =]

co do swipes to ja wiem tylko ze dupa ma byc wysoko (to ze wzgledow estetycznych ;) )

teraz wrocilem z rolek i kolejny podkoszulek mokry :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 3044 Wiek 34 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 32840


poniewaz mam spory materiał na kamerze na razie dodam tylko jedna fotke =]

dziewiatka =]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 8031 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 28851
sorki Pavlo ale trzeba bylo to przenies

Doradca w dziale Sporty Extremalne

"Tylko dwie rzeczy są nieskończone: wszechświat i ludzka głupota, chociaż co do pierwszego nie mam pewności" -Albert Einstein

Moderator:
-Sporty Extremalne-
-Rowery-

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51562 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
swape: (Troszke trudno sie tlumaczy przez neta), wejscie podobne jest do tego z tomasa (jedna reka na ziemi, jedna noga ugieta z przodu [troszke za reka, albo na rowni], druga mniej ugieta z tylu, druga reka w powietrzu [jak robisz tak jak ja czyli zgodnie ze wskazowkami zegara to prawa reka na ziemi, prawa noga z tylu, lewa noga z przodu przy rece, lewa reka u gory]). Teraz robisz duzy krok do przodu noga z tylu, tak zeby przeszla miedzy druga noga i reka. W tej pozycji unosisz noge (poczatkowo ta na rowni z reka) i przechylasz sie calym cialem na strone na ktorej masz reke i noge na ziemi (jak robisz tak jak ja to masz prawa reke i prawa noge na ziemi i na ta strone sie przechylasz) jednoczesnie wypinajac jak najwyzej dupsko, druga reka jeszcze wyzej w powieprzu (jesli bedziesz robil etapami to pozycja ta wyglada podobnie do mostka na jednej rece i nodze .Teraz tylko formalnosc , bo musisz uzyc sily nogi tej na ziemi zeby nie stracic rownowagi, oderwac reke (ta co caly czas na ziemi byla), odwrocic sie na druga strone w powietrzu pomagajac sobie wymachem reki co byla caly czas w powietrzu i tuz przed wyladowaniem na ta wlasnie reke oderwac noge z ziemi (krociutka faza lotu) i przeprowadzic ja nad druga noga. W tym czasie ladujesz na rekach (najpierw tej co byla caly czas w powietrzu, a pozniej dostawiasz do niej druga) i ladujesz na tej samej nodze co byla na samiuskim poczatku z tylu. Masz pozycje wyjsciowa (ta kiedy jestes przechylony na strone co masz reke i noge na ziemi (w moim wypadku prawa strone) i druga reke i noge w powietrzu. Ruch powtarzasz do woli, az do prejscia na twistera .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
sog4 you, muj kumpel umie ale dodatkowy opis sie przyda

break dance forever!!

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 7997 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 70855
Pavlo masz soga za zadjęcie

break dance forever!!

Kudowa Zdrój noclegi hotele http://www.kudowazdroj.net 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 654
fajnie tu :]

wpadne wieczorem i cos skrobne :)

Psajchol

Psajchol

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Najlepsze Posty w sE i sO :)

Następny temat

PING-PONG !!!

WHEY premium