SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bartłomiej Zakrzewski -Dziennik treningowy

temat działu:

Przygotowanie do zawodów

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8204

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21554 Napisanych postów 30786 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870487
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 126 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1420
prz1993
Ciągle bardzo sucho, a żarcia już mnóstwo! Pięknie


Miejmy nadzieje że utrzyma się jak najdłużej dobra forma. Wojtek nie ma ze mną lekko bo mój organizm jest nieszablonowy rok czasu wspołpracy ponad to dopiero coś tam wiemy o nim
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 7721 Napisanych postów 13999 Wiek 32 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 2237848
W sumie Przemek już podsumował, ja jestem tego samego zdania ;)
Fajnie sie nie spieszycie nigdzie i to owocuje fajną masą ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jakość świetna, jak tak dalej pójdziesz to do kg wegli dobijesz. No ale żeby rosnac trzeba jesc i tu cudow nie ma.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4406 Napisanych postów 2549 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 35139
Teraz naprawdę idzie świetnie. Chyba sam Bartek się tego nie spodziewał może trzeba będzie pomyśleć nad jakimś startem
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
MARIAN 17 IFBB PRO
Ekspert
Szacuny 10650 Napisanych postów 30005 Wiek 32 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 609926
bartekbolek2591
prz1993
Ciągle bardzo sucho, a żarcia już mnóstwo! Pięknie


Miejmy nadzieje że utrzyma się jak najdłużej dobra forma. Wojtek nie ma ze mną lekko bo mój organizm jest nieszablonowy rok czasu wspołpracy ponad to dopiero coś tam wiemy o nim


I tak powinno być że ufamy trenerowi;) a nie co miesiąc zmiana i szukanie magii....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 126 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1420
MatiMlody
Jakość świetna, jak tak dalej pójdziesz to do kg wegli dobijesz. No ale żeby rosnac trzeba jesc i tu cudow nie ma.

Z apetytem u mnie problemu . Przy 800 jest spory zapas nie ma wiec wszystko mozliwe chyba ze nie będzie takiej potrzeby No trzeba jeść i dźwigać innej opcji nie ma .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 126 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1420
Wojtekorzen
Teraz naprawdę idzie świetnie. Chyba sam Bartek się tego nie spodziewał może trzeba będzie pomyśleć nad jakimś startem


Sporo musiałeś się ze mną namęczyć żeby mnie ogarnąć idzie zaj**iscie i myśle ze będzie tylko lepiej . W życiu nie spodziewałem się ze mój organizm tak odpali a co do startu to jak trener zadecyduje ze jestem gotowy o coś powalczyć to będę próbował To mój styl życia wiec zawody to tylko wisienka na torcie . Ale nie ukrywam ze marzenia są i trzeba je realizować
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 900 Napisanych postów 2260 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 174902
Bradzo fajnie to wygląda, trawienie dobrze siedzi przy tych węglach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 126 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1420
kwachor
Bradzo fajnie to wygląda, trawienie dobrze siedzi przy tych węglach?


W DT z ww wlatują na płatki ryżowe , ryż jaśminowy,mąka ryżowa w postaci kleiku , cornflakes, jabłko, borówki i trawie idealnie . Bialko to biała ryba ,jaja, filet z piersi kurczaka , wpc ,wpi. W DNT wrzucam kasze jaglana dodatkowo . Wywaliłem jakiś czas temu to co mi nie służyło : nabiał ,płatki owsiane, bolero , suszone owoce , słodkie płatki . Od tamtej pory nie używałem tez żadnych enzymów .
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przygotowanie do intensywnego wysiłku

Następny temat

Staś Sroka - VikingWayPerformance [Junior] - przygotowania na 2022

WHEY premium