SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bajera na luzie

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 132126

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
rion10
Co tu taka cisza? Ja właśnie wróciłem z Waszych stron. Trójmiasto

Eeee byłeś u nas i nie dałeś znać ? Zrobilimyśmy jakiś wspólny trening albo chociaż piwko spili ;)

Lucyna86
fsl
Tak informacyjnie - ten klip nagrywany jest w naszym Boxie :D
same sławy :) macie rurki do dance pole w boxie??? :)

Mamy osobną salę do pole dance

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
serio??? Mega :) ja myślę czy nie zapisać się na pole dance dodatkowo. Fajnie wzmacnia ręce i poprawia mobilność.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777805
Kill-Bill
Tłuszcz roślinny to awokado, orzechy i takie tam. Oleje generalnie nie są dobre.

Smażenie też nie jest dobre.


Wiesz o wszystkim można powiedzieć, że nie jest dobre. Ja po latach doszedłem do wniosku, że high carb się sprawdza i tego się trzymam na nim robię formę, nie leży mi na pewno keto, jak mam podbić kalorykę to podbijam np oliwą z oliwek i dobrze ją toleruję sporo jej spożywam. Po kilku szkoleniach z Tadeuszem Sowińskim zmieniłem podejście do niektórych kwestii. Ale każdy lubi co innego i jak ktoś lubi być na keto to pewnie
1

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777805
fsl
rion10
Co tu taka cisza? Ja właśnie wróciłem z Waszych stron. Trójmiasto

Eeee byłeś u nas i nie dałeś znać ? Zrobilimyśmy jakiś wspólny trening albo chociaż piwko spili ;)

Lucyna86
fsl
Tak informacyjnie - ten klip nagrywany jest w naszym Boxie :D
same sławy :) macie rurki do dance pole w boxie??? :)

Mamy osobną salę do pole dance


Tak jak pisałem u Rip w dzienniku. Byłem na spontanie tylko 2 dni, ale jak bym był na dłużej to na pewno bym się z Wami umówił na wspólny trening lub piwko wieczorem

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Też nie jestem na keto i raczej nie będę, bo jest mi dobrze bez tego.

Absolutnie nie mam nic do high carb. Tradycyjna dieta z Okinawy bazuje na batatach i jęczmieniu. Nie na ryżu.

Mi też na węglach dobrze się jedzie, ale to nie do high carb. Jem umiarkowane ilości zarówno węgli, jak i tłuszczu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6511 Napisanych postów 62313 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777805
No ja jem węgli akurat sporo bo ma w diecie te 300-350g węgli choć czy to sporo to kwestia indywidualna

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja po prostu nie liczę proporcji wegli do tłuszczu. O ile samych węgli zjem tyle ile ugotuję, to ile jem tłuszczu to nie wiem, bo nie jem całego opakowania orzechów, tylko jakąś bliżej nieokreśloną ilość. Nie ważę awokado itp.

Staram sie tylko nie jeść wielonienasyconych na kila.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 326 Napisanych postów 1603 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 50249
To ja mam 600-700 wegli i czasami mi jest mało ale za to waga w końcu ruszyła.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Ja też nie oszczędzam węgli w posiłkach :D
Najbardziej optymalne chyba jest carb cycling - i w dużej części taką taktykę przyjmuję. W zależności od intensywności dnia mocniej albo mniej ładuje WW. W sezonie w okresie około startowym węgle wciągam na potęgę, bo to one dają mi paliwo na trasie

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6333 Napisanych postów 5210 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 115535
FSL i słusznie. Nie na darmo przed maratonami czy długimi biegami na kolacje wciąga się pizzę a najlepszym dla biegacza posiłkiem są ciastki stąd tyle memów ;) a rolki to w sumie takie bieganie na kółkach tylko w pozycji bardziej pochylonej i na kuckach ;) uda i pośladki pewnie dostają na takich zawodach dawkę bodźców ;)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KOLEJNY KONKURS , ZAPRASZAMY !

Następny temat

Artykuł konkursowy, FighterX

WHEY premium