SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bajera na luzie

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 131151

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
Jaki poziom zaawansowania? Zawsze można coś zapodać, chcecie tak z czapy zrobić czy macie swoje programowanie? Możesz zobaczyć benchmarki (benchmark WOD). Jak lubicie kobyły 30+ minut to sprawdźcie tegoroczne WODy "12 days of christmas". Na stronach przeważnie są takie pod dane programowanie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
generalnie chodzi o trening, którym zajmę mało przestrzeni i sprzętu, żeby nie przeszkadzać innym i żeby mi nikt nie przeszkadzał. Moja klubowa siłka jest zamknięta póki co i muszę iść do publicznej, gdzie są same koksy i 0% przystosowania do treningów innych niż 3 serie po 12 powtórzeń Poziom zaawansowania raczej taki se, mam ograniczony dostęp do sprzętu, więc robię workouty tak naprawdę tylko na sztangach/drążku itp., więc same podstawy, ale jestem sprawny gość
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
DreamEvil
melduję się
zapytam tu, żeby nie śmiecić: jest jakiś temat, gdzie wrzucane są jakieś WODy na bieżąco? Mam spore wyzwanie na jutrzejszy trening i szukam inspiracji


W naszych dziennikach są na bieżąco WODy wrzucane :)
A co być potrzebował ? może coś na szybko wymyślimy :P

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
fsl
DreamEvil
melduję się
zapytam tu, żeby nie śmiecić: jest jakiś temat, gdzie wrzucane są jakieś WODy na bieżąco? Mam spore wyzwanie na jutrzejszy trening i szukam inspiracji


W naszych dziennikach są na bieżąco WODy wrzucane :)
A co być potrzebował ? może coś na szybko wymyślimy :P


napisałem wyżej, a dzienniki właśnie przeglądam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Zawsze jest też https://wodwell.com/wods/

Wybierasz jaki masz sprzęt, jakie ruchy Cie interesują... baza jest na prawdę ogromna

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
fsl
Zawsze jest też https://wodwell.com/wods/

Wybierasz jaki masz sprzęt, jakie ruchy Cie interesują... baza jest na prawdę ogromna


korzystam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
ale zupełnie wyleciało mi z głowy może coś znajdę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1526 Napisanych postów 4154 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 73856
Jeżeli nie chcesz koksom zajmować sprzętu na dłużej i ciągle wysłuchiwać pytań "ile Ci jeszcze zostało" albo "czy mogę się dołączyć na ławeczce" polecam w ramach urozmaicenia coś opartego o ciężar ciała...

BARBARA
5RFT
20x Pullup
30x Pushup
40x Situps
50x Air Squat
3 min rest between rounds

CINDY
AMRAP 20'
5x Pullup
10x Pushup
15x Air Squat

lub inne bazujące na ciężarze ciała.
Fajne urozmaicenie a i można zrobić mocny trening

Biegać szybciej, Skakać wyżej,
Time to beat: Półmaraton: 41m27s; Maraton: 1h33m49s; Annie: 7m31s

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 246 Napisanych postów 27200 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 78909
Cindy to chyba mój ulubiony trening bodyweight
mam drążek i poręcze w akademiku i tam robię tego typu workouty, a do siłki mam dostęp za free 2x w tygodniu, więc korzystam

Myślałem, czy by nie zrobić najpierw buildu siłowego np.
every 90 seconds:
1. 2 power clean
2. 7 pull ups
przez np 15 minut, co da 5 serii power cleanów z progresem ciężaru i 5 serii pull upów

a potem jakiś AMRAP/EMOM do max 15-20 minut z użyciem tylko sztangi + ew jakichś ćwiczeń na ciężarze ciała, np. The Chief

Five 3-minute AMRAPs in 19 minutes
AMRAP in 3 minutes
3 Power Cleans (135/95 lbs)
6 Push-Ups
9 Air Squats
Then Rest 1 minute
Repeat 5 times

takie coś będzie git? potem jakieś akcesoria/mobility porobię jeszcze oczywiśćie


Zmieniony przez - DreamEvil w dniu 2019-01-09 22:06:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2713 Napisanych postów 3771 Wiek 29 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 222826
To zrób sobie zamiast PC Squat clean& jerk albo squat snatch, chyba że nie ma warunków to PS+ OHSy żeby ruszyć barki. Do kondycji jak są kettle na siłce jakieś znośne to kettle weź bo ciężej , albo hantle. Z hantlami ostatnio na czasie masz devil pressy i przejścia przez boxa.


Zmieniony przez - 6ripley w dniu 2019-01-09 22:10:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KOLEJNY KONKURS , ZAPRASZAMY !

Następny temat

Artykuł konkursowy, FighterX

WHEY premium