SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Bajera na luzie

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 130683

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
Alex jest kozakiem

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20722 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607725
Ghorta
Ja kupiłam obie książki Marcina Świerca, "Babskie góry" Natalii Tomasiak, "Samotność solisty" Alexa Honnolda i dobrałam w promo za 5 zł wycieczki rowerowe w okolicach Warszawy. Za tą cenę, to nawet jak tylko kilka tras sprawdzę, i tak będę do przodu.

Jakbym już nie dostała pod choinkę, to bym też wzięła "Szlaki Polski. 30 najpiękniejszych tras długodystansowych" Łukasza Supergana. Mam, czytam i zdecydowanie polecam.





Mam książkę Swierca ale mi nie podeszła, może dlatego że podejście treningowe jak u Pana S.
Patrzyłam wczoraj, niestety większość książek które chciałabym przeczytać było w wersji ebooka a ja jednak lubię papierowe.
Ale te Babskie góry też wzięłam i przewodniki rowerowe po okolicach, bo Mała coraz większa więc będzie można już ją zabrać na wycieczkę rowerową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 22572 Napisanych postów 11133 Wiek 47 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 356169
Ja większość literatury pięknej kupuję już tylko w ebookach, bo półki w domu jednak nie są z gumy. No ale przewodniki wolę mieć w papierze, szczególnie jak są wydane na tyle kompaktowo, żeby można było je ze sobą zabrać na wyjazd.
I tu Bezdroża się dobrze sprawdzają, zwłaszcza w kategorii przewodników rzeczowych i nieprzegadanych.

A jak ktoś lubi mieć przewodnik po polskich górach z ciekawym rysem historycznym, omówieniem lokalnej kultury i masą ciekawostek, to wydawnictwo Bosz robi świetne opracowania. I też się mieszczą do plecaka bez problemów.

Κατά τον δαίμονα εαυτού.
------
Mój dziennik: http://www.sfd.pl/DT__Ghorta_ghrrromi_fat-t1096396.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20722 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607725
A ja z takim pytaniem, bo mamy tu w dziale kilku specjalistów od crosfitu.

W sąsiednim dziale jest konkurs, jak zwykle wykonanie ćwiczenia budzi wątpliwość i kontrowersje ale czy takie wykonanie jest bezpieczne i ma cokolwiek wspólnego z rwaniem? Bo mnie boli jak na to patrzę. Lubię konkursy ale trochę się obawiam że mogłabym się uszkodzić Dlatego specjalistów proszę o opinię
(wrzucam link bezpośrednio do strony na której są filmy)
https://www.sfd.pl/Konkurs_funkcjonalny_:East_West_Rally_2021_2022-t1215081-s16.html#post-19845839


Zmieniony przez - Viki w dniu 2022-01-04 19:13:38
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020274
To są pajacyki ze sztangą, a nie rwanie.
Tutaj mamy rwanie na wysoko


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12965 Napisanych postów 20722 Wiek 41 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 607725
Fighter dzięki to ćwiczenie chyba odpuszczę, bo za dużo mam do stracenia w przypadku kontuzji.
I od razu przestrzegam że dyskusja odnośnie techniki w tamtym dziale to jak grochem o ścianę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020274
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Szacuny 6496 Napisanych postów 62289 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777518
No i dołączyłem do osób dotkniętych zarazą, wczoraj dostałem pozytywny test więc mam 10 dni izolacji domowej, żona czeka na wynik testu, a dzieciaki z automatu 10 dni + 7

Więc może będzie trochę czasu żeby nadrobić gry z Ps5, dokończę sagę o Wiedźminie bo jeszcze jedna część do przeczytania i jak będę się dobrze czuł to jakieś trening w domu machnę. Tyle z planów, a co z tego wyjdzie to się okaże
2

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 3943 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 80245
rion10
No i dołączyłem do osób dotkniętych zarazą, wczoraj dostałem pozytywny test więc mam 10 dni izolacji domowej, żona czeka na wynik testu, a dzieciaki z automatu 10 dni + 7

Więc może będzie trochę czasu żeby nadrobić gry z Ps5, dokończę sagę o Wiedźminie bo jeszcze jedna część do przeczytania i jak będę się dobrze czuł to jakieś trening w domu machnę. Tyle z planów, a co z tego wyjdzie to się okaże

Zdrówka!!!
Aczkolwiek przy obecnych działaniach rządu to chyba pozostaje się zaszczepić i liczyć na przebieg łagodny lub bezobjawowy, bo zakażenia będzie ciężko uniknąć
1

Dziennik treningowy:
https://www.sfd.pl/DT__Qitr-t1124453-s14.html

Zapraszam

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
FighterX Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24264 Napisanych postów 25217 Wiek 35 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1020274
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KOLEJNY KONKURS , ZAPRASZAMY !

Następny temat

Artykuł konkursowy, FighterX

WHEY premium