SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

8-) Co z przedramieniem? 8-)

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 6275

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez krzych666 z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
Moze umieszczam temat w zlym miejscu ale mam pytanie: "jak myslicie dlaczego malo kto cwiczy przedramie?" Wszystkich prosze o wklejanie zdjec na ktorych widac wasze umiesnione przedramie

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 835 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 5935
wiekszosci cwiczacym po prostu nie zalezy na przedramieniu tak jak na pozostalych partiach, ja dopiero niedawno zaczalem je cwiczyc chociaz mam staz ponad dwa lata

cały nasz chuligański trud, tobie ojczyzno...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
przedramie jest używane zawsze gdy robisz biceps podciagasz sie wiosłowanie ciągi itp. Wiec ćwiczenie przedramion jest strata czasu i siły

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
własnie, wiele ludzi myśli jak pysio12345 a potem jak już masz wielkie łapy to wychodzi że przedramie odstaje od reszty i zaczyna być śmiesznie

barki też praktycznie ćwiczą przy każdym ćwiczeniu nie ćwicz ich zobaczymy jak fajnie za pare lat będzie to wyglądać

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
pozatym niewiem czy wiecie ale im częściej pracują dane miesnie przy wykonywaniu czynności to tym więcej uwagi trzeba im poświęcić więc przedramiona potrzebują jej bardzo dużo.

ps. skoro już mamy taki temat to dawajcie swoje wymiary przedramienia
34,5 cm u mnie

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 125 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2318
a ile razy je ćwiczyć w tygodniu? .. ja czytałem na stronie o kulturystyce że można je ćwiczyć 3x w tygodniu... ale czy nie lepiej raz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
wlsnie przedramie jest wykorzystywane caly czas i dlatego aby naprawde uroslo trzeba mu poswiecic duzo czasu i sily gdyz jest ono przyzwyczajone do stalej pracy. biceps tez cwiczy przy plecach np a jakos nikt z niego nie rezygnuje. ja cwicze krotko i moje przedramie ma... uwaga 25,5cm po 2 tygodniach treningu smiech na sali

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953
Zajadacz - ja ćwicze to zawsze po treningu barków, inni np zaraz po bicepsach wię tyle ile razy kto ćwiczy daną partie mięsni ale z tego co mi wiadomo to można ten miesien trenować częściej.

georgu - dokłanie tak, te miesnie trzeba poprostu trenować
i wcale nie masz tak mało w przedramieniu też tyle miałem jak zaczynałem a najwiekszą radosc miałem jak dobiłem do 30 cm teraz kolejna radośc będzie jka dojade do 35

This is your life and it's ending one minute at a time

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
ja tam cwicze przedramie od bardzo dawna nie wyobrazam sobie np. po bicu nie zrobic czegos na przedramie ostatnio cwiczylem je bardzo intensywnie bo 3x w tygodniu ale doszeldm do wniosku ze 2x w tygodniu wsytarczy dodatkowo po plecach i tak je cwicze

ps. 30 cm na prostej 32 na ugientej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Szacuny 14678 Napisanych postów 53199 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400740
wizard i kaczy moze jakies zdjecia? ja postaram sie wrzucic moje jak tylko bede mial kabel do tela. mysle ze do konca tygodnia bedzie

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 671 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6953


mam na zbyciu fote ale o przedramie tam ciezko ale tez widac, pozatym da to wam ogólne pojęcie jak wyglądam

This is your life and it's ending one minute at a time

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Moja Siłka

Następny temat

NIELEGALNE KOPIOWANIE KATALOGOW.PL

WHEY premium