SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

jak pomalować ? co zrobić z hantlami

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 12128

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 574 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5150
wytoczylem sobie ostatnio ze 115 kg obiciązenia i 4 gryfiki nio pelno talerzy mam, sa w stanie poprostu prosto z tokarki i zauwazyłem że rdza łapie, jak je zakonserwować aby było dobrze i jak mogłoby być tanio??
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 574 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5150
ja mam już 4 lata hantle zrobione jak pisałem wyżej jedne są troche na dworze drugi w piwnicy trzecie w domu i rdzy nie ma nigdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 341 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18037
Hamerait na rdze i juz... kazda farba do zelastwa antyrdzawowa bedzie dobra tylko muszisz pomyslec o kolorze na kazdy talerz inny kolor tzn. 5np.niebieski 10np.zielony 15np. czarny... dzjeki temu bedziesz mial kolorowe talerze i bedzie fajnie wygladalo ps. ile zaplaciles za swoje talerze? i bys mogl rozspisac po ile wazy kazdy talerz? a co gryfow to ich sie chyba nie maluje z tego co wiem na kazdej silce jakiej bylem grifiki byly w swietnej jakosci tzn. czysciutkie i zadnej rdzy nie bylo...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 574 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5150
talerze dałem 80 zł, mam
6 tależy po 6,25
8 talerzy po 3 kg
4 tależe po 2,2 kg
6 tależy po 1,5 kg
gryf łamany ale to ze sklepu ładny
4 gryfiki z czego jeden już dosyć posunięty korozja bo mam go dawno
a na gryfikach mam gwint wiec moze też jakos zabiezpieczyć bo jak na gwint rdza wejdzie??
a jaki koszt tego moze wynieść??
chyba jakoś tak... to jak lepiej?? farbą czy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 519 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 10694
Pozostaje ci farba pomalowac ale mozesz poszukac w necie cos na temat zabespieczania metali przed korozja

====================
..::[_Dragon_]::..
====================

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Gdzie takie coś sobie wytoczyłeś?

Acha,nie jestem z Policji ale też mi brakuje obciążenia i bym sobie wytoczył

Zmieniony przez - dragon1987 w dniu 2004-10-20 21:12:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 341 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18037
80 uuuuuuuuuuuuu ladnie tanio chociasz ja bym sobie wziol 2x10 2x15 2x20 4x5 4x2.5 duze koleczka na gryfiki potezniejsze a krotkie na mniejsze gryfitki ale i tak pieknie nie ma co moje gratulacje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 574 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5150
kupione były na złomie a wytoczone po znajomości, w sumie to trzeba jae było tylko z rdzy oczyścic bo juz gotowe byłu... lepiej wszystko Hamerait czy farbą co taniej a co lepiej??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 341 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 18037
Kieruj sie jakoscia najlepjej zapytaj sie jakiegos wlasciciela silki albo kogos kto tam czesto bywa jaka farba sa zabezpieczone talerze i po ile oraz gdzie mozna dostac taka farbe choc ja swoje zabezpieczylem "jedynka bezołowiowa emali ftalowa ogólnego stosowania" do wykanczania stali ale jezeli mam byc szczery to strasznie szypko zeszlo (przez uderzenia typu talerz o talerz po odpadaly kawalki farby) lepjej jest kupic jakas porzadna do talaerzy (metal stal czy jak tam sie nazywa ten material z ktorego sa zrobione) i w tedy powinno ladne kilka lat wytrzymac i rdza nie powinna sie pojawic...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak to dobrze wyczyścisz to nie ma prawa rdza się pojawić,no może przesadziłem,jes to małe prawdopodobieństwo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 8441 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 59133
Moje gryfy mają być pocynkowane w wyniku czego rdza ma nie siadać, może będe je miał pod koniec tego tygodnia.

Co Cię nie zabije, to Cię wzmocni.
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 574 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5150
a jaki koszt tego pocynkowania i na czym to polega??
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Siłownia w Lublinie

Następny temat

Wielkość BICEPSA a siła bicepsa - sonda

WHEY premium