SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Co o mnie myślicie? :)))

temat działu:

Po siłowni, o siłowni

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2215

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a) Temat przeniesiony przez Fuckmaster z działu Trening.
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
Siema! Trafiłem tu przez przypadek i chciałbym sie dowiedzieć co nieco od profesjonalistów No więc tak... trenuje już 9 miechów i ciekawi mnie kilka rzeczy. Czy trzeba zmieniać plan treningowy? Słyszałem że mięśnie sie przyzwyczajają i trzeba zmieniać plan. Raz już zmieniałem tak z 4 miesiące temu. Nie wiem czy teraz znów czegoś nie zmienić jak myślicie? Pozatym ćwicze regularnie 4x w tygodniu. Mam taki plan: pon- nogi wt-klatka+triceps piąt-barki+plecy sob-biceps+triceps. Serie klatki robie po 10-8 powtórzeń ciężarem 70 kg, barki wyciskanie zza karku 50 kg po 8-10, nogi 80kg przysiady po 20 powtórzeń. Tak ogólnie jak myślicie jakie są moje wyniki? Mam 17 lat i ćwicze na sucho. Wcześniej 2x brałem kreatyna1000 i chyba 3x jakieś odżywki węglowodanowo-białkowe pozatym staram sie jeść jakiś bogaty w węglowodany posiłek przed treningiem i białkowy po. Np. ryż z sosem i pierś z kurczaka przed i jajka na miękko po. No to tyle chyba... Powiedzcie mi jeśli możecie, będzie coś ze mnie? Z góry dzięki narazie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 387 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3624
W sumie To good.. hehe .. Niezle idze.. ja Np.. Zmieniam plany treningowe.. co 2 miesiace.. masa/sila masa/sila i tak na zmaine
raz robie ze wzrastajacym raz ze stalym na klate.. bo tylko w sumie do tego zmieniam serwie.. hehe..a tak ..ogol.. hmm jak na 17 lat.. ehq kazdy kiedys zaczyna.. ale .. radze ci krete bierz gdzies minimum po 1roq cwiczen.. ona tylko zatrzymoje wode w miesniach .. i spala pewien skladnik w tkance.. potem bez niej nie bedizesz mogl podnies ciezaru ktory loozem bys wziol przed.. no sorka taka prawda jest ona skuteczna jezeli biezesz ja regularnie

...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 711 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 16417
hmm mojm zdanim to poniedzialek klatka + nogi w w wtorek barki i kaptury hmm w czwartek plecy i triceps a w sobote mozesz bica i np. brzuch :P

trening czyni mistrza

http://www.sfd.pl/temat253029/ -->ocen mnie :P

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 221 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4214
w poniedzialek klatke a we wtorek barki to przyszalales ... musisz dac wiecej czasu na regeneracje barkow po klatke

co by bylo gdyby...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 247 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7109
Chlopie a co ma wspolnego trening klaty do barkow<lol2>?

Kazdy dzien jest lepszy od poprzedniego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Co ma wspólnego trening barków do klaty", pytanie tygodnia . Rozśmieszacie mnie. To ma wsólnego, że przy wyciskaniu na skosie angazujesz barki.

BTW Trening do dupy rozpisany. Ćwiczymy 3 razy w tyg. w następujący sposób t-w-t-w-t-w-w.

Połączenia: 1 trening: klatka + tric, 2 trening: plecy + biceps, 3 trening: nogi + barki


Zmieniony przez - DUDEK w dniu 2004-11-28 17:06:35
...
Napisał(a)
Usunięty przez DUDEK za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 221 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4214

co by bylo gdyby...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 221 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4214
mustafa nie masz pojecia o tym to sie nei odzywaj ... nawet nie wiesz jak sie osmieszyles piszac to poczytaj troche to mzoe sie czegos nauczysz

co by bylo gdyby...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dokładnie, ale po co dwa razy ? Jeden poleciał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 221 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4214
sorki ale tam w tym pierwszym byl maly blad

co by bylo gdyby...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 740 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7183
DUDEK napisałeś że trening do dupy rozpisany. Rozpisał mi go szef siłki na którą chodze a chyba zna sie na rzeczy. Ale gdybyście mogli mi powiedzieć czy trzeba zmieniać plan treningowy? Jeśli tak to co jaki czas?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Nie najlepiej wpływa ćwiczenie dwa dni pod rząd, jeżeli w ogóle ćwiczymy 3 razy w tygodniu. Po za tym nigdy nie ćwiczymy barków dzień po klacie.
Planu nie trzeba zmieniać jako schamatu. Należy zmieniać ćwiczenia/ kolejność/ciężar wykonywane na daną grupę mięśniową co 4 tyg.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki gryf

Następny temat

nurtujące pytanie.....

WHEY premium