SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

190cm, staż 2 lata, aktualna forma str 15

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 91212

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
w planach mam na razie utrzymywać to co jest. a jak uzbieram coś hajsiku to w styczniu/lutym po sesjach walnę jakiś konkretny cykl z odżywek i supli. jak nie urosnę to może to być znak że to już czas abym przeszedł na ciemną stronę mocy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 692 Wiek 120 dni Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20578
zalezy jaki chcesz byc duzy ;p an cyklu pewnie cos ruszy,potem redukcja i forma bedzie bardzo dobra ;] a wgl jak obwody? takie jak w profilu?

Zmieniony przez - Deo17 w dniu 2011-12-11 00:01:54

I jeśli nie jesteś tym, kim chcesz być, nie szukaj winy w innych. Tak robią tchórze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
takie jak teraz w profilu :) w łapce najwiecej miałem 45. ehhh te czasy :'-(
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 692 Wiek 120 dni Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20578
no to jak miales to z pewnoscia mozesz miec znowu, a moim zdaniem 45 cm na zyle w bicu to max ;d

I jeśli nie jesteś tym, kim chcesz być, nie szukaj winy w innych. Tak robią tchórze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 355 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 7545
avax to ty dorzuc 20kg bo jak na tyle cykli i stazu to wygladasz jak pol dupy zza krzaka-sorry chlopaki ale taka jest prawda:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 55 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2352
@nick23,a może studenckie życie?;) strzelam humorystycznie ale trzeba szukać przyczyn wszędzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 8678 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 54691
Miałem podobny problem... byłem po prostu przetrenowany. Kiedy skróciłem treningi i zacząłem cwiczyc 4 dni w tygodniu po jednej grupie mięśniowej, wszystko znów ruszyło do przodu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 57 Wiek 12 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8546
Mam pytanie, jak dbasz o przedramiona?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2183 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 23737
moim zdaniem nadal jest słabo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
ProstoVV
nie wykluczam takiej ewentualności hehe :D nie no odkąd studiuję raz mi się zdażyło tylko napić wódki no ale tu nie odmówić sąsiadom z akademika xD

Laciu1992
jak zrobić żeby były 4 treningi w tygodniu i na każdym inna partia?

Royside
dotychczas robiłem po każdym treningu ok 2-5 serii na przedramiona. a robię 3 ćwiczenia. wciąganie ciężarka na sznurku, uginanie nadgarstków ze sztangą podchwytem i nachwytem

wellcome7

jakieś konkrety?

Zmieniony przez - nick23 w dniu 2011-12-12 11:20:08
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

proszę o ocenę

Następny temat

ocencie ,doradcie 2.5 roku masa:)

WHEY premium