SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

190cm, staż 2 lata, aktualna forma str 15

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 91202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
to dobra dieta byla ze fatu nie wpadlo :D
wystarczy jeść zdrowo i nie za dużo. ja jem orientacyjnie. jak wiem że będę gdzieś szedł jem więcej a jak się nie będę ruszał to węgle obcinam i tyle. no i trzeba wziąć pod uwagę że jestem typowym ektomorfikiem także masa ciężko idzie a i o zalanie nie jest też tak łatwo :)

Co Ci się stało dokładnie w tą kostkę że lekarz na tak długo zabronił ją obciążać?
robiłem wsad do kosza i wylądowałem bokiem na jednej nodze. miałem taki ból że nie wiedziałem w pierwszej chwili co się dzieje :D i okazało się że to było skręcenie 2 czy 3 stopnia. już nie pamiętam dokładnie. nawet teraz w zimę gdzieś krzywo stanę na krawężniku czy gdzieś to od razu kostka puchnie i mi potem w buta ledwo wchodzi

Co do spadku formy miałem to samo , jedynie brzuch od jedzenia rósł a waga spadała.Spowodowane było to stresem,przepracowaniem i małą ilością snu.Zadbaj o sen a wszystko będzie szło.
w sumie to bardzo możliwe bo w końcu teraz sesja i te sprawy :) po sesjach od razu cykl i zobaczymy co będzie


Zmieniony przez - nick23 w dniu 2012-01-20 14:43:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5773
jaki bilans miales w diecie ze zniklo te zalanie po nitro?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
tak jak mówię stosuję dietę orientacyjnie, tzn wiem co ile i kiedy jeść także nie mogę stwierdzić jaki mam bilans. a zalanie po nitro raczej było spowodowane zalaniem mięśni wodą niż zalaniem tkanką tłuszczową :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
daję fotki z roztrenowania, brak diety itp :D następne dodam za jakieś 3 miechy czyli po cyklu waga ~ 94 kg








Zmieniony przez - nick23 w dniu 2012-02-04 17:11:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 692 Wiek 119 dni Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20578
jest niezle, przymasuj z 2-3 miechy potem redukcja i bedzie dobrze

Zmieniony przez - Deo17 w dniu 2012-02-04 19:02:22

I jeśli nie jesteś tym, kim chcesz być, nie szukaj winy w innych. Tak robią tchórze.

...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11266
...
Napisał(a)
Usunięty przez TomQ-MAG za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 692 Wiek 119 dni Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 20578

I jeśli nie jesteś tym, kim chcesz być, nie szukaj winy w innych. Tak robią tchórze.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1605
dzik :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 303 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5773
ile miales w bicepsie jak zaczynales :D ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
jak zaczynałem chodzić na siłkę to było coś koło 35 cm o ile mnie pamięć nie myli
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

proszę o ocenę

Następny temat

ocencie ,doradcie 2.5 roku masa:)

WHEY premium