SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

190cm, staż 2 lata, aktualna forma str 15

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 91214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 283 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 5187
Jak na 15 miesiecy super, tylko przerw sie staraj nie robic i nie ma opyerdalanya sie, bo widac ze wiesz o co chodzi tylko konsekwentnie trza!

--------------------------------------------------------------

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
niestety okres maturalny teraz to trochę przystopowuję. tzn trening 3x tyg lajtowymi ciężarami. ale od maja to się dopiero zacznie jazda aż mnie nie poznacie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 489 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 2864
widać progres jest oby tak dalej

"Dum Spiro Spero"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 74 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 455
niezle :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
obciąłem nieco węgle i pomału zaczynam widzieć efekty :)





ej poradźcie coś na krótkiego bica xD wiem że to już genetycznie ale może są jakieś ćwiczenia które w jakimś stopniu pomagają go wydłużyć? :D

Zmieniony przez - nick23 w dniu 2011-04-12 17:14:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 687 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8850
Ładnie to wygląda :)

Odbji SOG'a

Motocykle to nie wszystko...ale bez nich wszystko jest niczym....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Uginanie hantli Młotkowo na biceps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 335 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 7194
Co to bicepsa, to szczerze, nie za bardzo da sie to zmienic, bo sam mam ten problem ale wszystkie cwiczenia jakie robisz na lapke staraj sie wykonywac dokladnie technicznie i powoli, wolisz odjac 2-3kg, a zrobic to perfecto.

WIARAAA,
NASZA WIARA NIE ZACHWIANA, RZUCI k***E NA KOLANA !!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 134 Wiek 105 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1778
ten biceps nie jest az tak krotki. Tak jak kolega wyzej powiedzial w 99% to sprawa genetyki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1414 Wiek 31 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19755
już trudno xD postaram się za to nadrobić wymiarami xD teraz w pasie z 89 zeszło na 87 i w moim przypadku wystarczy tylko obciąć trochę węgli tak intuicyjnie i nie muszę nawet robić aerobów :D czy to zasługa bardzo szybkiego metabolizmu?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

proszę o ocenę

Następny temat

ocencie ,doradcie 2.5 roku masa:)

WHEY premium