SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

_berry_ : bo woli kombinować z ciałem pod okiem szefowych :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39041

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 370 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2427
25g włoskich wrzuć z 50g ugotowanego makaronu pełnoziarnistego na patelnię do podduszonej cebulki i czosnku, wymieszaj, rzuć na to jajko i 25 gram gołdy, dosól i racz się smakiem

Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier**lać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
o ja.. już mam ślinotok =)

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
ok do rzeczy a nie o jakiś ślinotokach Majli a jutro sobie właśnie zjem to co mi zaproponowałaś :)

po pierwsze to MISKA z wczoraj:



po drugie TRENING z dziś:



po trzecie MISKA z dziś:



po czwarte PYTANIE:

ostatnio bardzo łątwo się złoszczę i chodzę wiecznie znerwicowana, w związku z tym dostałam dziś od mamy prezent z karteczką "Smacznego", którą była herbatka ekologiczna dla NERWUSÓW o taka -> http://darynatury.pl/offer/28/dla-nerwusów-herbatka-ekologiczna.html
czy mogę ją pić bez obaw? dodam, że obecnie raczę się melisą miętą i dziurawcem, jak sobie dodam taką herbatkę to może nie zaszkodzi :) a może nawet pomoże

a po piąte:
a chyba nie ma po piątego skleroza



Zmieniony przez - _berry_ w dniu 2011-11-18 20:41:04

Zmieniony przez - _berry_ w dniu 2011-11-18 20:49:37

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 159 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3856
Gratuluję akcji ze słodyczami, ja też nie mam z tym problemów i bardzo się z tego cieszę!

Co do burpees póki co też tylko 6 :'-( ale walczmy dalej!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
walczmy walczmy :) już niedługo uda się 7 ja mam dziś dzień z GPP to może spróbuje

POMIARY



plan MISKI na dziś:
napewno zostanie zrealizowany bo raczej jak już zaplanuje michę to tak jem :)



ten śniadaniowy bełt mi jakoś nie podszedł, wolę dodawać białko do omletów tylko czy nie traci ono wtedy swoich właściwości?

edit:

GPP

3 obwody:
1. pajacyki
2. skip A
3. burpee (w pierwszych dwóch obwodach po 7 ale zajęło mi to 32 sekundy; 3 obwód tylko 6 bo już robiłam to jak mucha w smole)
4. mountain climbers

edit2:

pooglądałam filmiki ćwiczeń w podwieszonym wątku i mam pytanie co do brzuszków odwrotnych; bo okazuje się, że przy ćwiczeniach z piłką zamiast odwrotnych robiłam normalne :P i nie mogę sobie wyobrazić jak te odwrotne robić na piłce skoro w arcie obli leży się na podłożu i nogi oparte są o piłkę.. to potem te nogi jakoś do góry i do siebie podnosząc doope?


Zmieniony przez - _berry_ w dniu 2011-11-19 16:35:36

Zmieniony przez - _berry_ w dniu 2011-11-19 16:37:21

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3139
_berry_ ja też robię trening Obli z piłką i przy odwrotnych brzuszkach unoszę głowę z rękami założonymi na karku a piłkę "przytrzymuję" pomiędzy udami a łydkami i potem nogi razem z piłką unoszę, a górna część ciała pozostaje nieruchoma.

Mam nadzieję, że zrozumiale to opisałam, ale jeśli coś robię nie tak, to proszę szefowe o korektę

I do Ciebie mam pytanie o obciążenie. 12 kg to na obie ręce? Gryf też wliczasz do wagi sztangielki czy tylko obciążniki?

Zmieniony przez - cimcirymcia w dniu 2011-11-20 10:39:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
zrozumiałam tak spróbuję przy następnym treningu :) dziękuję cimcirymcia za wskazówki :)

tak na obie.. ja mam dwa hantle i "gryfy" hantli również wliczam w obciążenie wcześniej rozpisywałam trening na dwie ręce teraz cały ciężar sumuję bo tak mi się wydaje czytelniej :)

MISKA


zał.: B 130/W 100/T reszta



Zmieniony przez - _berry_ w dniu 2011-11-20 19:59:36

Zmieniony przez - _berry_ w dniu 2011-11-20 19:59:59

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
dziś DNT.. poranek zaczął się od biegunki i ostrego bólu brzucha, który w mniejszym stopniu ale trwał przez cały dzień aż do teraz.. nie wiem jak będzie jutro ale jak chodzę to mnie boli.. jak coś zjem to boli.. (ale jem) i jak się do jutra to nie poprawi to chyba do lekarza trzeba będzie iść bo nie wiem od czego to.. może za dużo kapusty albo za długo ten ocet jabłkowy używam? boje się, że przez ten ból jutro też dzień okaże się dniem beztreningowym :(

MISKA

zał.: B130/W100/Treszta


odkryłam dziś niesamowitą słodycz.. białko z jajem i kakaem smakuje jak polewa czekoladowa :) mniam :) Majli polecam :) można jeść kakao często?

Zmieniony przez - _berry_ w dniu 2011-11-21 20:28:04

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
dziś chyba znowu DNT.. brzuch od rana do pewnej godziny funkcjonował OK i tylko czasem zabolał ale po obiedzie ból się nasilił i mam wrażenie jakby ktoś go zawiązał na supeł ;/ będę chociaż trzymać miskę i mam nadzieje, że jeden dzień treningu mniej nie spowoduje lawiny zalania mnie tłuszczem..

MISKA


http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 816 Wiek 35 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 25473
Ja zauważyłam (dziwną bądź co bądź) rzecz u siebie - po smażonych jajkach (czy to jajecznica, czy to jajko w owsianych, czy wbite np. do szpinaku) skręca mi z bólu żołądek. Jem gotowane, nawet 3 na raz - nic mi nie jest.

Na pewno tłuszczem nie obrośniesz A do lekarza warto się wybrać jak domowe sposoby nie działają.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki trening wybrać?

Następny temat

Redukcja Mulantki

WHEY premium