SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

_berry_ : bo woli kombinować z ciałem pod okiem szefowych :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39040

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja guru? Mnie tutaj Frau Fuhrer nazywają

Berry, czas na przerwę w odchudzaniu, powiedzmy 2 tygodnie. Bez treningów siłowych i GPP, możesz sobie zrobić lekkie aero. Podnieś sobie kaloryczność o 200kcal. Po tych dwóch tygodniach zaczniesz nowy cykl redukcyjny

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2011-11-30 22:23:18
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
tak jest szefie :) robi się
Martucca a te 200 kcal to w węglach, tłuszczu, białku czy obojętne to jest?
teraz mam problem z aero bo mi orbitrek wybył z domu.. czy jako lekkie aero zalicza się bieg w miejscu albo pajacyki czy lepiej wyjść z domu pobiegać?

to za 2 tyg będę wołać i się przypominać

Zmieniony przez - _berry_ w dniu 2011-11-30 22:29:17

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Bieganie mile widziane, jeśli jesteś zahartowana Jeśli nie, pospaceruj sobie.

Dodaj sobie kalorii z węgli przede wszystkim (jakies 30g). Reszta dowolnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
to jednak pospaceruje, bo do "harta" mi daleko :) chyba, że marszobieg do pracy i z pracy w sumie 50 minutowy można zaliczyć do lekkiego aero.. plus popołudniowe spacery z psem.. to taka moja minimalna aktywność codzienna.. jakoś to będzie może mnie nie obleje grunt, że ufam jak zbłądzona owieczka, która znalazła swoich pasterzy :P hehe

a jeszcze jeden question.. te W to mogą być też proste? bo nie wiem czy dodać jabco czy skupić się tylko na złożonych.. cieszę się jak dziecko, że sobie pojem :) hehe zobaczymy jak moje boczki i doopa to zniosą czas na obżarstwo

Martucca
Ja guru? Mnie tutaj Frau Fuhrer nazywają


niech nazywają jak chcą :P a teraz jeszcze dosżło kolejne określenie a nawet dwa.. guru i pasterz.. w sumie pasterka zaraz mi Martucca yebnie za pasterke :P

Zmieniony przez - _berry_ w dniu 2011-11-30 23:03:55

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 428 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8821
O Berry, gratuluję ukończenia pierwszego etapu i jedzeeenia Przede mną jeszcze miesiąc najmniej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oooo Tak mnie jeszcze nie nazwali

Węgle proste (owoce) jedz na śniadanie i w godzinach przedpołudniowych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
dobrobytka ten etap na zeorwej kaloryczności przybył tak nagle, że z wrażenia nie mogłam wczoraj zasnąć obmyślałam co będę jeść i jak na szybko dodac węgli do zaplanowanej miski na następny dzień a skoro jest to PRZERWA w redukcji to może jutro się lampką wina wytrawnego podleję tylko czy to wliczać w kaloryczność czy wypić dodatkowo pozabilansowo?

a jabłuszko będę sobie jeść po przyjściu do pracy.. to tak akurat po szybkim 20 minutowym marszu może będzie akurat :)

Martucca kto wie jakie pseudonimy Ci tu jeszcze wymyślą :P pewnie nawet pewnego dnia zostaniesz czyimś Bogiem jedzeniowo treningowym

turboMISKA

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 428 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8821
Oj spodziewałam się tu więcej szaleństwa, w twojej misce z doładowaniem, ja naiwna
Co do wliczania alkoholu do miski, to pamiętam, że kiedyś toczyła się na forum zażarta dyskusja na ten temat i wyszło raczej na to żeby nie wliczać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Berry, dobrze Ci z tą przerwą. Ale zasłużona jest, poza tym jesteś w dobrych rękach Pasterki. Lepiej nie próbuj jej nie słuchać, bo zawsze może podnieść swoją pasterską laskę, albo napuścić na Ciebie psa.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
szaleństw dobrobytka to nie będzie bo w sumie będę jeść to samo tylko w większych ilościach :) a ta miska była modyfikowana na szybko to tylko kromale dokroiłam i sera dorzuciłam i migdały i jakoś to wyszło :)

MagdaK no czuje się jakbym była na urlopie.. tylko nudno w dzienniku będzie bo tylko miski będą.. no i pomiary ciekawe co wykażą

nawet nie zamierzam nie słuchać Pasterki(ek).. lepiej, żeby żadna laska nie wylądowała na mojej doopie laska nie laska, pies nie pies, to bym przeżyła.. ale kara 15 burpees albo nie daj boże pewnie by była dobiła :P uratowałoby mnie przed tym tylko to, że jestem w przerwie od redukcji i tylko lekkie aero dozwolone

powiadomki mi się normallnie zyebay

Zmieniony przez - _berry_ w dniu 2011-12-01 22:52:55

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki trening wybrać?

Następny temat

Redukcja Mulantki

WHEY premium