SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

_berry_ : bo woli kombinować z ciałem pod okiem szefowych :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39034

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
piłka przyszła :) hantel dokupiony więc są dwa :) po pierwszym rozeznaniowym treningu z piłką i hantlami indianin rządzi :) bardziej dziś sprawdzałam jakie obciążenia będą mi pasować, żeby w poniedziałek zacząć już z pełną parą :) dziś wyszło tak:

rozgrzewka
1.wyciskanie sztangielek płasko (klatka)
2 obwody x 15 powtórzeń x 4kg na każdą rękę
2.francuskie uginanie rak siedząc (triceps)
1 obwód 10 x 8kg + 1 obwód 10 x 6kg
tu miałam wrażenie, że dostanę skurczu jakiegoś.. słabiutko z tymi mięśniami
3.wyciskanie sztangielek siedząc (barki)
2x15 x 4kg na każdą rękę
4.wiosłowanie prostymi ramionami leząc na brzuchu (górna i dolna cześć pleców, barki)
2x10x2x2kg
5.wznosy z opadu (dolna czesc pleców)
1x15x2kg 1x15x4kg
6.przysiad z piłką za plecami (czworoglowy uda)
2x15x6kg na każdą rękę
7.wznosy bioder leżąc na piłce (dwugłowy uda, mięśnie pośladków)
2x15
8.wznosy łydek siedząc na piłce (łydki)
2x15x6kg na każdą nogę
9.odwrotne brzuszki z piłką (mięśnie brzucha, dolna cześć)
2x15
10.brzuszki skośne na piłce (mięśnie brzucha, skos)
2x15 na każdą stronę
tu w ogóle nie mogłam utrzymać równowagi ;/ majgałam się po całym pokoju ;/
11.brzuszki na piłce (mięśnie brzucha)
2x15
+AERO 10 min w tym 5 interwałów 30/30
stretching

MISKA Z WCZORAJ I PLAN NA DZIŚ


+WARZYWKA

SUPLE
omega 3 i ocet jabłkowy 2 łyżeczki

NADPROGRAMOWO
wpadły 2 lampki wina imieninowe ;/ i trochę nadprogramowych winogron z sałatki






Zmieniony przez - _berry_ w dniu 2011-10-22 12:11:35

Zmieniony przez - _berry_ w dniu 2011-10-22 12:11:56

Zmieniony przez - _berry_ w dniu 2011-10-22 12:13:56

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 370 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2427
Podziwiam determinację, że chcesz sama ćwiczyć. Dla mnie sensem życia stała się teraz siłownia, na której każdy mój ruch obserwuje "szefu". Swoją drogą też ćwiczyłam dawniej w domu, ale były to aeroby (co najmniej godzina na rowerze dziennie). Teraz mam do nich wstręt, ale wiem, że powinnam zacząć wstawiać je w dni wolne od 'paki'.

Tak z ciekawości zapytam, dlaczego ćwiczysz w domu? I jakiej muzy wtedy słuchasz :D

Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier**lać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
ćwiczę w domu bo finansowo mi się to wydaje dogodniejsza na moją kieszeń :) wolałam zainwestować w piłkę i hantle (orbiego miałam) bo zaplacilam tyle co za karnet na silowni a pocwicze na tym dluzej niz miesiac :)

jak teraz zaczęłam kombinować z hantlami to też do aero zaczynam odczuwać wstręt :) ale 5 interwałów wplecionych w aero 10minutowe jeszcze ujdzie :) muzy nie puszczam tylko seriale :) i nawet nie wiem kiedy czas wtedy zlatuje :) normalnie nie mam na takie ogladanie czasu to chociaz przy aero i silowym moge :) aczkolwiek przy silowym to tylko slucham dialogow :D bo latam po calym pokoju wtedy :)

a determinacje na cwiczenia w domu mam bo naprawde chce czuc sie dobrze we wlansym ciele :) a jak zobaczylam zdjecie asiki20 pokonkursowe to juz w ogole mnie to zmotywowalo ze hej :)



WARZYWKA: 2 pomidoraki, ogórek zielony, pół ogórka kiszonego, liść kapusty białej, trochę mixu sałat, rzodkiewka, papryka czerwona, szczypiorek
SUPLE: omega 3 i 3 łyżeczki octu jabłkowego

odnoszę wrażenie, że odstawienie orzechów i innych podobnych odniosło dobry skutek.. powiedzmy, że to co ze mnie wyłazi już nie jest wodą a to dobry znak.. jeśli się przez kolejny tydzień okaże, że będzie tak dobrze to będę wiedziała, że to wina orzechów.. ale chyba raz na jakiś czas będę to sobie mogła pozwolić na nie tak? grunt, żeby nie były w codziennej diecie.. mam rację? :)



Zmieniony przez - _berry_ w dniu 2011-10-23 20:51:14

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
rozgrzewka
1.wyciskanie sztangielek płasko (klatka)
2 obwody x 15 powtórzeń x 4kg na każdą rękę
2.francuskie uginanie rak siedząc (triceps)
2 obwody x 15 powtórzeń x 4kg
3.wyciskanie sztangielek siedząc (barki)
2x15 x 4kg na każdą rękę
4.wiosłowanie prostymi ramionami leząc na brzuchu (górna i dolna cześć pleców, barki)
2x15x2kg na każdą rękę
przy robieniu tego i następnego ciągle zjezdzam do tylu ;/ rozumiem ze mam popracowac nad utrzymywaniem się w jednym miejscu? :P
5.wznosy z opadu (dolna czesc pleców)
1x15x5kg 1x15x6kg
6.przysiad z piłką za plecami (czworoglowy uda)
2x15x6kg na każdą rękę
7.wznosy bioder leżąc na piłce (dwugłowy uda, mięśnie pośladków)
2x15
8.wznosy łydek siedząc na piłce (łydki)
2x15x6kg na każdą nogę
9.odwrotne brzuszki z piłką (mięśnie brzucha, dolna cześć)
2x15
10.brzuszki skośne na piłce (mięśnie brzucha, skos)
2x15 na każdą stronę
czy można przy tym ćwiczeniu podeprzeć się stopami np o ściane? czy to właśnie chodzi o to żeby bez podparcia mieć równowagę i robić brzuchy bokiem?
11.brzuszki na piłce (mięśnie brzucha)
2x15
aero 10 min na orbim w tym 5 interwałów 30/30
stretching





http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
rozgrzewka
1.wyciskanie sztangielek płasko (klatka)
2 obwody x 15 powtórzeń x 4kg na każdą rękę
2.francuskie uginanie rak siedząc (triceps)
2 obwody x 15 powtórzeń x 4kg
3.wyciskanie sztangielek siedząc (barki)
2x15 x 4kg na każdą rękę
4.wiosłowanie prostymi ramionami leząc na brzuchu (górna i dolna cześć pleców, barki)
2x15x2kg na każdą rękę
przy robieniu tego i następnego ciągle zjezdzam do tylu ;/ rozumiem ze mam popracowac nad utrzymywaniem się w jednym miejscu? :P
5.wznosy z opadu (dolna czesc pleców)
1x15x5kg 1x15x6kg
6.przysiad z piłką za plecami (czworoglowy uda)
2x15x6kg na każdą rękę
7.wznosy bioder leżąc na piłce (dwugłowy uda, mięśnie pośladków)
2x15
8.wznosy łydek siedząc na piłce (łydki)
2x15x6kg na każdą nogę
9.odwrotne brzuszki z piłką (mięśnie brzucha, dolna cześć)
2x15
10.brzuszki skośne na piłce (mięśnie brzucha, skos)
2x15 na każdą stronę
czy można przy tym ćwiczeniu podeprzeć się stopami np o ściane? czy to właśnie chodzi o to żeby bez podparcia mieć równowagę i robić brzuchy bokiem?
11.brzuszki na piłce (mięśnie brzucha)
2x15
aero 10 min na orbim w tym 5 interwałów 30/30
stretching



zdublowały mi się posty.. proszę o usunięcie tego posta :D
wszystko przez te problemy z forum :(

Zmieniony przez - _berry_ w dniu 2011-10-24 18:19:43

Zmieniony przez - _berry_ w dniu 2011-10-24 18:20:37

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 428 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8821
Zdjęcie Asiki jest naprawdę bardzo motywujące, też sobie nim czasem pomagam Jeszcze mnie tu nie było, ale już jestem, więc życzę Ci powodzenia, Berry Aha i brawo za profesjonalny początek w dziennikach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
e tam profesjonalny początek :) po prostu chciałam, żeby wszystko było czytelne i tak jak szefowe proszą :) zresztą samo rozpoczęcie dziennika tutaj przemyślałam z miesiąc :) bo myślałam, że jednak uda mi się bez zawracania komukolwiek głowy swoją dietą i treningiem :) ale jednak lepiej kombinować pod okiem fachowców, którzy jak coś będzie trzeba to doradzą :)
Asiki zdjęcie to ja bym sobie nawet powiesila w pokoju jako motywator ale wtedy rodzina moglaby na mnie dziwnie patrzeć chyba :P

MISKA NA DZIŚ

plus zestaw codzienny czyli warzywka, omega 3, ocet jabłkowy i cynamon

dobrobtka ja do ciebie też zaglądam tylko cicho siedze i nie robie bałaganu nikomu w dziennikach jeszcze swoją paplaniną :P dopiero się rozkręcam :P

Zmieniony przez - _berry_ w dniu 2011-10-25 16:40:52

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 370 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2427
Zapodaj mi link do fotki Asiki, bo nie mogę znaleźć :)

Żeby do czegoś dojść, trzeba zapier**lać.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
https://www.sfd.pl/konkurs/asika20_Daje_Ognia_!!_podsumowanie_str46-t725817-s46.html  proszę :D

TRENING

rozgrzewka
1.wyciskanie sztangielek płasko (klatka)
2 obwody x 15 powtórzeń x 4kg na każdą rękę
2.francuskie uginanie rak siedząc (triceps)
2 obwody x 15 powtórzeń x 4kg
3.wyciskanie sztangielek siedząc (barki)
2x15x4kg na każdą rękę
4.wiosłowanie prostymi ramionami leząc na brzuchu (górna i dolna cześć pleców, barki)
2x15x2kg na każdą rękę
5.wznosy z opadu (dolna czesc pleców)
1x15x6kg 1x15x7kg
6.przysiad z piłką za plecami (czworoglowy uda)
2x15x6kg na każdą rękę
jak to robię to czasem mam wrażenie, że mi pęknie coś na doopie
7.wznosy bioder leżąc na piłce (dwugłowy uda, mięśnie pośladków)
2x15
8.wznosy łydek siedząc na piłce (łydki)
2x15x6kg na każdą nogę
9.odwrotne brzuszki z piłką (mięśnie brzucha, dolna cześć)
2x15
10.brzuszki skośne na piłce (mięśnie brzucha, skos)
2x15 na każdą stronę
z podpieraniem sie nogami o sciane bo inaczej sie wywalam na boki
11.brzuszki na piłce (mięśnie brzucha)
2x15
stretching

MISKA

+zestaw codzienny czyli warzywka, ocet jabłkowy, omega 3, cynamon, dziurawiec z miętą i melisą x1 :)

Zmieniony przez - _berry_ w dniu 2011-10-26 19:07:46

Zmieniony przez - _berry_ w dniu 2011-10-26 19:08:45

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
TRENING

rozgrzewka
1.wyciskanie sztangielek płasko (klatka)
2 obwody x 15 powtórzeń x 5kg na każdą rękę (+1)
2.francuskie uginanie rak siedząc (triceps)
2 obwody x 15 powtórzeń x 5kg (+1)
3.wyciskanie sztangielek siedząc (barki)
2x12x5kg na każdą rękę (+1)
4.wiosłowanie prostymi ramionami leząc na brzuchu (górna i dolna cześć pleców, barki)
2x15x2kg na każdą rękę
5.wznosy z opadu (dolna czesc pleców)
2x15x6kg
tu mogłam dać więcej ;/
6.przysiad z piłką za plecami (czworoglowy uda)
2x15x6kg na każdą rękę
7.wznosy bioder leżąc na piłce (dwugłowy uda, mięśnie pośladków)
2x15
8.wznosy łydek siedząc na piłce (łydki)
2x15x6kg na każdą nogę
9.odwrotne brzuszki z piłką (mięśnie brzucha, dolna cześć)
2x15
10.brzuszki skośne na piłce (mięśnie brzucha, skos)
2x15 na każdą stronę
11.brzuszki na piłce (mięśnie brzucha)
2x15
+orbi 8 minut w tym interwały 30/30
stretching

MISKA NA WCZORAJ I DZIŚ




+zestaw codzienny czyli warzywka, ocet jabłkowy, omega 3, cynamon, dziurawiec z miętą i melisą x1 :)

trochę mi się miska zaburzyła bo nie dobiłam białka do 130 ;/ bo zamiast indyka na obiad wyszło mielone wieprzowe i nie wiedziałam jaką to to ma kaloryczność.. bo do wyboru w dzienniku było bez tłuszczu lub z tłuszczem a to było raczej z tych chudszych ale całkowicie bez tłuszczu nie było.. więc wybrałam tłuste do dziennika i wyszło co wyszło..
i nie wiem czy to przez niższe białko czy za mało snu ale wiecznie chodzę śpiąca.. dziś nawet nie mogłam zrobić treningu.. zrobić zrobiłam ale prawie przy tym zasypiałam.. między ćwiczeniami nawet nie miałam siły podnosić doopy ;/ a moze to ta mala ilość węgli?



Zmieniony przez - _berry_ w dniu 2011-10-28 19:31:06

Zmieniony przez - _berry_ w dniu 2011-10-28 19:32:45

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki trening wybrać?

Następny temat

Redukcja Mulantki

WHEY premium