SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

_berry_ : bo woli kombinować z ciałem pod okiem szefowych :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 39026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5605
No tak przecież czytałam o tych zmianach u Ciebie!
ja na kokosowym smażę placki owsiane z jabłkiem uwielbiam je niedługo się nimi nacieszę bo za kilka dni pa pa węgle

Nie musisz być perfekcyjny na starcie ale musisz wystartować, żeby kiedykolwiek osiągnąć perfekcję

Moje zmagania :)
http://www.sfd.pl/Anani/redukcja/pods._str._43-t831426.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
też po zakupie usmażyłam owsianego placka na oleju kokosowym..ale w sumie nie odczułąm jakiegoś zmienionego smaku.. a myślałam, że może będzie kokosowy posmak :D i od kilku miseićy codziennie na śniadanie placek owsiany posmarowany z wierzcu startym jabłkiem i posypanym cynamonem... bałam się, że będzie mi go brakować.. ale wiesz co? nie brakuje :) pewnie dlatego, że to wizja na 2 tyg.. albo 3 albo 4 :D kiedyś przecież jeszcze zjem coś takiego.. no chciałam tylko powiedzieć, że brak węgli nie jest taki zły.. za to polecam płatki migdałowe lekko przyrumienione na patelni teflonowej.. cudownie chrupią i są przepyszne.. :D

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 507 Wiek 40 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5605
już się cieszę na większe tłuszcze bo do tej pory miałam tylko 60 g więc nie poszalałam. Zeby zjeść karkówkę musiałam rezygnować z żółtka nie mówiąc już o orzechach czy migdałach. Wreszcie poszaleję z masełkiem, makrelą którą uwielbiam a która rzadko mieściła mi się w bilansie Węgli nie żałuję bo mialam ich 180 g i czasami męcyzło mnie to upychanie kaszy na siłę. Tak się tym podjarałam że jak najszybciej zaopatrzę się we wszystko co potrzebne i ruszam. Dodatkową motywacją są super spadki u dziewczyn które są lub były na tym eksperymencie

Nie musisz być perfekcyjny na starcie ale musisz wystartować, żeby kiedykolwiek osiągnąć perfekcję

Moje zmagania :)
http://www.sfd.pl/Anani/redukcja/pods._str._43-t831426.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wiesio to tak jak siano smakuje
Czosnek można
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
Martucca, to teraz wiem już jak smakuje siano

Anani, no masz rację.. na takiej misce można się nieźle wyszaleć z tłuszczem.. dziś jedząc karczek z boczkiem chyciłam się za głowę i pomyślałam (bosz jakie to tłuste.. tłuste dobre.. yumii) i zjadłam z apetytem.. i wcale chleb mi do szczęścia nie był potrzebny.. a najbardziej się cieszę jak zachciewa mi się makreli i mogę skubnąć.. zachciewa śledzia.. skubnę.. orzecha.. skubnę :D i nie muszę liczyć :D czy to 10 gram czy już 12 czy jeszcze 5 :D ale tak jak misworld u siebie mówiła, że jeszcze tylko goudy tu brakuje i można by tak jeść nie tylko 2 tygodnie :D

dzień 3

Zjadłam:
- to samo co wczoraj z tym, że zamiast schabu wpadł karczek z boczkiem i pekinką z cebulką zrobioną na maśle :D zawsze do karczku zjadam musztardę.. tym razem musiałam obyć się bez :D

+ suplementy: siano (czyt. wiesioł :D), o3, chelamagB6, melisa

TRENING

lało się dziś ze mnie okropnie :D ale.. może dlatego, że przed treningiem wysprzątałam całe mieszkanie :D po samym sprzątaniu już się lało.. a po siłowym to dopiero..


Zmieniony przez - _berry_ w dniu 2012-03-14 17:55:30

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
berry super, że masz tyle werwy ja pamiętam, że swoją życiówkę wtedy przebiegłam ten czysty umysł, ta lekkość - zadziwiające to jest

mnie Iza pozwoliła jeść ser żółty, ale widziałam, że Marta jest na nie, także pojesz sobie w późniejszym czasie

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 1173 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10582
ja też robiłam wczoraj pasztet z pręgi, wątrobi i dałem jeszcze boczuś, żeby bardziej tłuste było. trzeba korzystać póki można
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dieta się, widzę, podoba?

dałem jeszcze boczuś
Babochłop

Zmieniony przez - Martucca w dniu 2012-03-15 09:21:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 396 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 8054
Martucca
dałem jeszcze boczuś
Babochłop



haha

tak Martucca dieta mi się podoba :) chociaż wczoraj wieczorem było mi jakoś niedobrze.. a nie jadłam nic nieświeżego.. przez chwilę pomyślałam, że może to objawy ketozy :P ale ja się nie znam to nie wiem co to było.. rano już było ok i można było wsunąć jajeczniczkę :D

a czy kapusta musi zawsze tak wywalać brzuchol?

http://www.sfd.pl/_berry__:_bo_woli_kombinować_z_ciałem_pod_okiem_szefowych_:_-t811041.html  foty str. 18 i 30

"Nigdy nie rezygnuj z celu tylko dlatego, że osiągnięcie go wymaga czasu. Czas i tak upłynie."
— H. Jackson Brown, Jr.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mnie brzucha nie wywala... Tylko po kapuście tak masz czy po innym żarciu też?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jaki trening wybrać?

Następny temat

Redukcja Mulantki

WHEY premium